Napište si Ježíškovi o dárek v hodnotě 3000 korun! | Souteže.cz

Napište si Ježíškovi o dárek v hodnotě 3000 korun!

Napište si Ježíškovi o dárek v hodnotě 3000 korun!
Přáli byste si pod stromeček nový tablet?
Kožené kozačky od Baťi?
Lego?
Nebo alespoň givťácké tričko? GIVT letos naděluje a domluvil se s Ježíškem, že jednomu z Vás pod stromeček věnuje to, co si nejvíc přeje. A to není všechno! Jménem výherce bude věnovaná stejná částka, jako cena dárku, neziskové organizaci, kterou si výherce vybere. Co pro to musím udělat? Pošlete nám co nejkreativnější Dopis Ježíškovi (video, koláž, fotografie), s přáním dárku, který můžete koupit přes www.givt.cz.
My pak 14.12. vybereme TOP 10 nejhezčích a nejkreativnějších dopisů, které zařadíme do veřejného hlasování na našem blogu. Dopis s nejvíce lajky od nás získá dárek, o který si napsal a možnost vybrat si neziskovou organizaci, které věnujeme stejnou částku, jako bude cena dárku. Jak můžu soutěžit? Pošlete nám do 11.12. dopis Ježíškovi na e-mail soutez@givt.cz.
Každý týden vybereme Dopis Týdne, který od nás získá givťácké tričko.
14.12. vyberou zástupci GIVTu TOP 10 nejzajímavějších dopisů Ježíškovi, které budou zveřejněny na blogu (http://blog.givt.cz/). Vítěz bude vybrán na základě hlasování, které proběhne formou lajků. Co můžu vyhrát? Vyhrát můžete dárek v hodnotě 3000 korun, o který si napíšete, a také možnost věnovat stejnou sumu, jako bude cena dárku, kterékoliv neziskové organizaci zaregistrované na www.givt.cz. Termín pro zasílání příspěvků: 16.11. – 11.12.
E-mail pro zasílání příspěvků: soutez@givt.cz

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Vyhrát můžete dárek v hodnotě 3000 korun, o který si napíšete, a také možnost věnovat stejnou sumu, v hodnotě 3000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
23. 11. 2015 – 12. 12. 2015
Pořadatel soutěže
GIVT s.r.o.
GIVT s.r.o.
Dolní náměstí 16
Olomouc 77900

jakub.hrncir@noit.cz
603291550
Odkaz na soutěž
http://blog.givt.cz/vanocni-soutez-s…
Soutěžní kategorie
Ostatní

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům