Soutěž o 3 audioknihy Vánoce s Františkem Nepilem | Souteže.cz

Soutěž o 3 audioknihy Vánoce s Františkem Nepilem

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.Vyhrajte vánoční audioknihu sestavenou a načtenou jejím autorem Františkem Nepilem. Pro nahrávku z roku 1994 vybral ze svých knih Dobré a ještě lepší jitro, Dobrou a ještě lepší neděli, Dobrá a ještě lepší jitra a Hledání radosti. CD Vánoce s Františkem Nepilem, obsahující celkem deset povídek s vánoční tematikou v autorské interpetaci, vydalo AudioStory v koprodukci s Vyšehradem.
Výběr povídek Františka Nepila s vánoční tematikou (od Adventu až po Silvestr) z knih Dobré a ještě lepší jitro, Dobrou a ještě lepší neděli, Dobrá a ještě lepší jitra a Hledání radosti.
Výběr připravil a dramaturgicky sestavil sám autor, a poté se samozřejmě osobně dostavil do studia a ujal se četby s neopakovatelným mistrovstvím prostého vypravěče, jehož slova hladí, dokáží vyloudit na tvářích posluchačů úsměv, ba dokonce vyprovokují i k hlasitému smíchu. František Nepil vystihuje podstatu Vánoc s jejich typickými znaky s neobyčejnou pravdivostí. Vánoční atmosféru této nahrávky umocňují melodie známých koled a zvuk varhan.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.
Soutěž končí v neděli 13. 12. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Vánoce s Františkem Nepilem v hodnotě 229 Kč
  • 2. místo: audiokniha Vánoce s Františkem Nepilem v hodnotě 229 Kč
  • 3. místo: audiokniha Vánoce s Františkem Nepilem v hodnotě 229 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
8. 12. 2015 – 13. 12. 2015
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům