Soutěž o audioknihu Devatero pohádek | Souteže.cz

Soutěž o audioknihu Devatero pohádek

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
Tentokrát jsme se rozhodli potěšit především malé posluchače. Máte možnost pro ně vyhrát audioknihu s druhým výběrem z Devatera pohádek Karla Čapka v úžasné interpretaci Arnošta Goldflama z produkce vydavatelství AudioStory.
Karel Čapek psal pohádky jednotlivě, a trochu v jiném pořadí, než potom vyšly v knize Devatero pohádek plus jedna od Josefa Čapka jako přívažek. Jako první napsal Velkou kočičí pohádku. Ve stejné době se zrodila pohádka od Josefa Čapka s názvem Můj tlustý pradědeček a loupežníci, kterou později autor upravil a přejmenoval na První loupežnickou pohádku – O tlustém pradědečkovi a loupežnících. Druhá loupežnická pohádka se zase původně jmenovala Pohádka o zdvořilém loupežníkovi a kvůli společnému vydání s loupežnickou pohádkou od Josefa Čapka byla přejmenována. A jak už je zvykem, výherci, který je zároveň naším fanouškem na Facebooku, pošleme audioknhu navíc! Soutěž končí v neděli 27.3.2016.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: CD s audioknihou Devatero pohádek - výběr 2 v hodnotě 249 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
24. 3. 2016 – 27. 3. 2016
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům