Soutěž o audioknihu Malý Bobeš | Souteže.cz

Soutěž o audioknihu Malý Bobeš

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
Až do druhé adventní neděle můžete soutěžit o dvojCD s audioknihou Malý Bobeš. Více než dvě a půl hodiny příběhů vybraných z jedné z nejznámějších knih české dětské literatury načetl herec Miroslav Táborský, v loňském roce vydal Popron Music.
Příběhy venkovského chlapce Josefa Janouše zvaného Bobeš se odehrávají na českém venkově na počátku 20. století. Malý Bobeš prožívá různá klukovská dobrodružství a také objevuje okolní svět. Dětskýma očima pozoruje dění na malé vesničce a poznává její obyvatele. Kniha je poutavým a laskavým vyprávěním o dětství našich dědečků a babiček a pro naši současnost přináší místy nečekaně zajímavá srovnání. Pro účely audio zpracování byly vybrány hlavní části románu.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.
Soutěž končí v neděli 6. 12. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Malý Bobeš v hodnotě 199 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
1. 12. 2015 – 6. 12. 2015
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům