Soutěž o audioknihu Příběhy památných stromů | Souteže.cz

Soutěž o audioknihu Příběhy památných stromů

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
V prvním únorovém týdnu máte možnost vyhrát soubor devíti vyprávění o památných stromech v podání známých českých herců. Z pramenů historických i současných vám mohou číst Barbora Hrzánová, Jan Vlasák, Josef Somr, Jiří Lábus a další.
„Na počátku bylo slovo...“A kdo jiný, než člověk zabývající se psaním, by měl souhlasit. Jenže – není slovo jako slovo... O tom jsem se sama přesvědčila, když při nahrávání pověstí jsem tiše poslouchala slova mnou před časem poskládaná do příběhů, slova, o kterých jsem si myslela, že je znám a že mě poslouchají. Ta slova byla známá – a přece jiná. Prostě - jako zázrakem se proměnila. Proměnila a začala si žít. Text s mými slovy vzali do práce ti, kteří si s nimi porozuměli, půjčili jim svůj hlas a moje slova náhle dostávala sytější barvu, jinou naléhavost, plastičnost, ale i něhu a hloubku.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme jednoho výherce. A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.
Soutěž končí v neděli 7. 2. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Příběhy památných stromů na CD v hodnotě 229 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
5. 2. 2016 – 7. 2. 2016
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům