Soutěž o audioknihu Vlastimila Vondrušky | Souteže.cz

Soutěž o audioknihu Vlastimila Vondrušky

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
Pro velký úspěch opakujeme po čase soutěž o audioknihu Ulička hanby z cyklu Letopisy královské komory Vlastimila Vondrušky. V dramatizaci historické detektivky účinkují například Jaromír Meduna, Pavel Rímský, Simona Postlerová, Marek Holý,  a další.
Jiří Adam z Dobronína v době mládí poznal Sabinu, ženu, která se později stala majitelkou jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském. Avšak vlastnila také hampejzy v Krakově, v nuzné osadě pod novoměstskými hradbami u Vltavy. Říkalo se tomu odpornému místu Ulička hanby a právě tam někdo zavraždil vlivného člena královského dvora. Bakalář Petr s Rozárkou tráví léto mimo Prahu , a tak královský písař začně pátrat po záludném vrahovi spolu se Sabinou. Na světlo se vynořují okolnosti, které spojují pražskou spodinu s královskými úředníky na vysokých postech. V tomto případu půjde všem zúčastněným o život, protože proti nim stojí bezohledný zločinec.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme jednoho výherce. A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.
Soutěž končí v neděli 6. 3. 2016. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Vlastimil Vondruška: Ulička hanby v hodnotě 299 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
29. 2. 2016 – 6. 3. 2016
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům