Soutěž o dvě audioknižní detektivky Vzkaz v láhvi | Souteže.cz

Soutěž o dvě audioknižní detektivky Vzkaz v láhvi

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
Detektivky patří k nejžádanějším audioknihám na českém trhu. V naší soutěži nabízíme dvěma z vás případ oddělení Q z pera Jussi Adler-Olsena, Vzkaz v láhvi. Její interpretace se ujal herec Igor Bareš.
Třetí díl úspěšné detektivní řady dánského spisovatele Jussiho Adlera-Olsena o oddělení Q, zabývajícím se nevyřešenými či odloženými případy, vychází jako audiokniha Vzkaz v láhvi v podání Igora Bareše, který se výtečně zhostil i četby předchozích titulů Žena v kleci a Zabijáci. Thriller získal Harald Mogensen Prize, která se uděluje za nejlepší současný dánský kriminální román. V roce 2010 mu bylo uděleno význačné literární ocenění Skleněný klíč 2010 za nejlepší severský detektivní román (laureáty této ceny jsou třeba Jo Nesbø, Stieg Larsson či Henning Mankell). Stal se též vítězem Ceny čtenářů 2010, kterou každoročně vyhlašuje dánský deník Berlingske Tidende a Národní organizace knihoven.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme dva výherce – jeden obdrží poštou mp3 CD, druhý dostane audioknihu ke stažení zdarma prostřednictvím služby Audiolibrix.
A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.
Soutěž končí v neděli 21. 2. 2016. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Vzkaz v láhvi (CD) v hodnotě 329 Kč
  • 2. místo: audiokniha Vzkaz v láhvi (MP3 ke stažení) v hodnotě 299 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
16. 2. 2016 – 21. 2. 2016
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům