Soutěž o kvašák | Souteže.cz

Soutěž o kvašák

Princip soutěže je opět velmi jednoduchý. Stačí zodpovědět otázku: Od kterého prodejce (název jeho obchůdku na www.simira.cz) je vyroben tento kvašák?
Co je vlastně kvašák a proč o něj soutěžit?  Kvašák je hrnec, ve kterém připravíte skvělou kvašenou zeleninu nebo-li pickles. 

Kvašená zelenina, nebo-li pickles, má tradici dlouhou tisíce let. Jedná s o způsob uchování zeleniny po celý rok. Díky mléčnému kvašení si zelenina uchovává velké množství vitamínů, obsahuje také řadu enzymů, které usnadňují trávení, udržuje zdravou střevní mikroflóru a posiluje krev a imunitu.
Kam zasílat své soutěžní tipy?
Soutěžní tipy zasílejte na email: admin@simira.cz. Do předmětu  emailu napište Soutěž o kvašák.
Kdo se může do soutěže zapojit?
Každý, kdo má zájem.
Soutěž probíhá od 20.3.do 10.4.2014
Na konci soutěže bude vylosován výherce ze všech správných odpovědí.Vyhlášení vítěze se uskuteční nejpozději do 14.4.2014. Výherce bude uveden na stránkách www.simira.cz v sekci Soutěže.
JAK ZVÝŠIT ŠANCI NA VÝHRU?
Připojte ke svému tipu také vámi vyzkoušený recept na kvašenou zeleninu nebo-li pickles a váš hlas bude do slosování zapojen dvakrát. Recepty budou zveřejňovány v magazínu S-Revue
Pravidla soutěže:
Soutěžit mohou lidé s korespondenční adresou na území ČR. Každý soutěžící může zaslat jen jeden tip, zašle-li spolu s tipem i recept na pickles, bude jeho hlas zařazen do slosování dvakrát. Výherce bude kontaktován na emailový kontakt, ze kterého přijde tip.Na konci soutěže bude vylosován výherce ze všech správných odpovědí.Výhra bude zaslána nejpozději do 14 dnů od vyhlášení vítěze.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kvašák - hrnec na kvašenou zeleninu (pickles) v hodnotě 399 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
21. 3. 2014 – 10. 4. 2014
Pořadatel soutěže
Simira Art s.r.o.
Simira Art s.r.o.
Na Vyhlídce 248
Slapy 252 08

info@simira.cz
724290903
Odkaz na soutěž
http://www.simira.cz/souteze/34-sout…
Soutěžní kategorie
Zdraví

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům