SOUTĚŽ o tři knihy 160 GRAMŮ SACHARIDŮ | Souteže.cz

SOUTĚŽ o tři knihy 160 GRAMŮ SACHARIDŮ

Ve vydavatelství Noxi vyšla koncem minulého roku knižní novinka pro každého, kdo se chce zdravě a plnohodnotně stravovat. Kniha 160 gramů sacharidů - Jezme chutně bez výčitekvznikla jako reakce na lékařsky předepisované diety pro cukrovku a rezistenci na inzulín. Autorka v ví přináší chutné, originální a zábavné recepty pro všechny, které mají rádi dobré jídlo.Nový zdravý přístup nejen k jídlu, ale i ke svému tělu a duši představuje dietní program maďarské autorky Krisztiny Vrábel. Tato dieta v praxi znamená tolik, že denně můžeme zkonzumovat 160 gramů sacharidů (v poměru snídaně 30, dopolední a odpolední svačina 20 - 20, oběd 50, večeře 40).Denní dávku je potřebné rozdělit na pět jídel, aby byl lidský organismus rovnoměrně zásobovaný energií, a aby nekolísala hladina cukru v krvi.V případě diety 160 gramů sacharidů se nekonzumují rafinované cukry, bílá mouka, limonády a alkohol.
Ideální je pro všechny lidi, kteří se chtějí ve svém těle cítit dobře. Potřebná je pro lidí, kteří mají cukrovku anebo problémy s cukrem v krvi.Krisztina Vrábel nabízí sbírku zdravých receptů, při kterých si ani neuvědomíte, že se v něčem omezujete.    
Chcete-li vyhrát jednu ze tří knih 160 GRAMŮ SACHARIDŮ, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku

Ceny v soutěži

  • 1. místo: tři knihy 160 GRAMŮ SACHARIDŮ v hodnotě 350 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
29. 1. 2016 – 29. 2. 2016
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
http://www.chrudimka.cz/soutez-o-tri…
Soutěžní kategorie
Zdraví

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům