Soutěž s XI. sérií pořadu Držte krok s Kardashians | Souteže.cz

Soutěž s XI. sérií pořadu Držte krok s Kardashians

Přinášíme Vám soutěž s reality show Držte krok s Kardashians - XI. sérií.  Premiéru XI. série v ČR a SR můžete sledovat každou neděli od 29. listopadu v 19,00 na kanále

 

Celosvětově nejznámější US reality rodina se vrací na televizní kanál E! Entertainment s novou řadou představující exkluzivní podívanou do soukromí životů Kim Kardashian a jejích sester.  
Nečekané zprávy, citlivá témata, emoce nahoře a pak zase dole, ale i zábava, radost a holčičí dovolená, jsou náplní této nové řady. Každá ze sester řeší něco jiného. Kim si prožívá své druhé těhotenství, Kourtney vyhodila svého přítele a otce svých dětí z domu, Khloe se soustředí na svůj fitness a focení na obálku magazínu, Kendall získává modelingové nabídky od těch nejprestižnějších módních návrhářů a objevuje se na obálkách populárních časopisů, Kylie slaví své 18. narozeniny. A to vše za podpory mámy Kris, která svým dcerám pomáhá manažersky v jejich kariérách a mateřsky v osobních životech. Táta, který nyní žije jako žena Cait, je nedílnou součástí jejich životů a vzájemně se podporují a respektují.  
S rodinou Kardashianových se jako vždy můžete těšit na spoustu dramatických momentů, glamour, smích a slzy, když se rodina navzájem podporuje v dobrém i zlém.
A co je možné vyhrát?
 
4z vás vyhrají Selfish knihu.

 

 Soutěžní otázka tedy zní:
Ve kterém americkém státě žijí sestry, jejichž reality show Držte krok s Kardashians, vysílá televize E! Entertainment každou neděli v 19:00 hod?

A) na Floridě

B) v New Yorku

C) v New Jersey

D) v Kalifornii

E) v České Republice

 

Kanál E! Entertainment je možné v České republice sledovat v O2 TV a v satelitní televizi Skylink. Na Slovensku ve službě Magio TV.

Aktuality o E! Entertainment můžete také sledovat na Facebookové stránce.Společnost Universal Networs International provozuje na českém a slovenském trhu ještě kanál Universal Channel.  

 

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Selfish kniha v hodnotě 550 Kč
  • 2. místo: Selfish kniha v hodnotě 550 Kč
  • 3. místo: Selfish kniha v hodnotě 550 Kč
  • 4. místo: Selfish kniha v hodnotě 550 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
11. 12. 2015 – 15. 12. 2015
Pořadatel soutěže
Filmová databáze s.r.o.
Filmová databáze s.r.o.
Zárubova 512/5
Praha 4 - Kamýk 14200

jakub@fdb.cz
608951040
Odkaz na soutěž
http://www.fdb.cz/soutez/soutez-s-xi…
Soutěžní kategorie
Ostatní

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům