Soutěžte o balíček vitaminů doporučený hokejovou reprezentací ORTHOHELP COMPLETE! | Souteže.cz

Soutěžte o balíček vitaminů doporučený hokejovou reprezentací ORTHOHELP COMPLETE!

Soutěžte s námi o balíčky špičkových kloubních doplňků stravy od společnosti OrtoHelp. Tuto řadu kloubních přípravků doporučuje lékař hokejové reprezentace MUDr. Radomír Holibka, Ph.D. a ucelenou kloubní řadu používají i naši hokejoví reprezentanti! ORTHO HELP napomáhá zejména normální funkci kloubů, šlach a celého pohybového ústrojí.Soutěž běží od 26.2. 2014 do 30.3. 2014. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.
Pro první tři výherce jsou připraveny balíčky sestávající z:

 • OrtoHelp complete 90: obsahuje komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, kolagenu typu II, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a dále extrakt zázvoru jako tradiční přírodní látku asijských, indických a arabských kultur. Vitamin  C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Zároveň přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. To vše v pečlivě vyváženém komplexu pro Váš komfort a pohodlné užívání a jako první volbu z doplňků pro aktivní životní styl.

 

 • OrtoHelp emulgel: Přípravek obsahuje unikátní ORTHO COMPLEX pro účinnou kožní masáž v oblasti ztuhlých kloubů, šlach a svalů. ORTHO COMPLEX pro vyšší účinnost obsahuje Zázvorový extrakt a také kyselinu hyaluronovou i glukosamin, MSM, methylsalicylát, extrakt přesličky rolní, jalovcový a eukalyptový olej a řadu dalších účinných látek. ORTHO COMPLEX působí na kůži zprvopočátku mírně chladivým vjemem a ten postupně přechází ve skutečně příjemně hřejivý, prokrvující a relaxační účinek. Přitom nezpůsobuje nežádoucí pocity podráždění, zčervenání pokožky či bolestivé vjemy. Příznivý hřejivý účinek přetrvává ještě dlouhou dobu po aplikaci a poskytuje tak potřebné prohřátí pokožky v okolí postižených partií. Gel lze lehce vmasírovat, nezpůsobuje zabarvení oblečení a nepříjemné lepivé pocity. Má příjemnou vůni po vonných éterických olejích. Přípravek neobsahuje syntetický parfém a byl dermatologicky testován.

 

 • OrtoHelp hotdrink: obsahuje komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, hydrolyzovaného kolagenu, vitamín C, měď a mangan a dále extrakt zázvoru jako tradiční přírodní látku asijských, indických a arabských kultur. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
  Vitamin C, Měď a Mangan přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, normální funkci imunitního systému.
  Měď a mangan přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  Mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání.

Účinnost kloubní výživyKloubní výživa ve formě doplňků stravy má výrazné protizánětlivé účinky. Umožňuje chrupavce a dalším pojivovým tkáním opětovné navození rovnováhy mezi degradačními a reparačními procesy a tím i jejich obnovu. Pomáhá proti bolesti kloubů, napravuje funkčnost a zlepšuje celkovou stabilitu. Potlačuje pocit ztuhlosti a přispívá k normální tvorbě pojivových tkání. Pomáhá nejen při regeneraci a ochraně kloubů, ale i vazů, svalů a šlach.Jak fungují potravinové doplňkyV případě postižení kloubních chrupavek dochází nejprve k postižení buněk chrupavky, tedy chondrocytů. Tyto buňky jsou velmi labilní a i relativně malé nepříznivé popudy způsobují změny v jejich charakteru. Vlivem opotřebení či poškození tyto buňky nestačí na obnovovací činnost a začnou vytvářet látky, které jsou pro funkci kloubní chrupavky nevhodné.Potravinové doplňky obsahují komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, hydrolyzátu kolagenu, kyselinu hyaluronovou a vitamin C. V chrupavce tak napomáhá obnovit jí vlastní zdravé prostředí. Dochází k masivní syntéze kolagenu II. a tím k opětovnému růstu chrupavky. Díky chondroitin sulfátu doplňky stravy napomáhají v chrupavce zadržovat vodu a tím zlepšuje její pružnost.Produkce kolagenu a regenerace tkání částečně funguje i bez takového zásahu, ale při pravidelném příjmu účinných látek mohou tyto procesy probíhat uspořádanějším, organizovanějším a tak i rychlejším způsobem.

Ceny v soutěži

 • 1. místo: vitaminový balíček v hodnotě 1000 Kč
 • 2. místo: vitaminový balíček v hodnotě 1000 Kč
 • 3. místo: vitaminový balíček v hodnotě 1000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
26. 2. 2014 – 30. 3. 2014
Pořadatel soutěže
eZDRAV.cz
eZDRAV.cz
Navrátilova
Brno 61600

ezdrav.cz@gmail.com
721466927
Odkaz na soutěž
http://www.ezdrav.cz/soutezte-o-bali…
Soutěžní kategorie
Zdraví

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům