Soutěžte o exkluzivní výživu pro klouby v hodnotě 1000 Kč! | Souteže.cz

Soutěžte o exkluzivní výživu pro klouby v hodnotě 1000 Kč!

Soutěžte s námi o balíčky špičkových kloubních doplňků stravy Ortho 3000. Tuto řadu kloubních přípravků doporučuje lékař hokejové reprezentace MUDr. Radomír Holibka, Ph.D. a ucelenou kloubní řadu používají i naši hokejoví reprezentanti! ORTHO 3000 napomáhá zejména normální funkci kloubů, šlach a celého pohybového ústrojí.Soutěž běží od 9.4. 2014 do 11.5 2014. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže a správně odpovědět na všechny tři otázky. Odpovědi najdete v článcích na webu eZDRAV.cz. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.Pro první tři výherce je připravena výhra v podobě doplňku stravy Ortho 3000 – 180 kapslí v ceně 1000 kč!!!

  • Přípravek obsahuje unikátní ORTHO COMPLEX se speciálním složením v jednom přípravku pro Váš komfort a pohodlí a jako první volba z doplňků pro aktivní životní styl. ORTHO COMPLEX pro maximální účinnost vhodně kombinuje vysoce sofistikované a maximálně kvalitní složky: kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu, hydrolyzovaný kolagen, glukosamin, chondroitin, MSM a extrakt z boswellia serrata spolu s extraktem pepře černého, který specifickým mechanismem pozitivně ovlivňuje všechny ostatní složky a ingredience v pečlivě vyváženém komplexu.Doporučené denní dávkování: 1-2 tablety 1-3 x denněAktivní látky: kolagenní hydrolyzát, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt boswelia serrata, hyaluronát sodný, MSM (metylsulfonylmetan), extrakt pepře černého.

Účinnost kloubní výživyKloubní výživa ve formě doplňků stravy má výrazné protizánětlivé účinky. Umožňuje chrupavce a dalším pojivovým tkáním opětovné navození rovnováhy mezi degradačními a reparačními procesy a tím i jejich obnovu. Pomáhá proti bolesti kloubů, napravuje funkčnost a zlepšuje celkovou stabilitu. Potlačuje pocit ztuhlosti a přispívá k normální tvorbě pojivových tkání. Pomáhá nejen při regeneraci a ochraně kloubů, ale i vazů, svalů a šlach.Jak fungují potravinové doplňkyV případě postižení kloubních chrupavek dochází nejprve k postižení buněk chrupavky, tedy chondrocytů. Tyto buňky jsou velmi labilní a i relativně malé nepříznivé popudy způsobují změny v jejich charakteru. Vlivem opotřebení či poškození tyto buňky nestačí na obnovovací činnost a začnou vytvářet látky, které jsou pro funkci kloubní chrupavky nevhodné.Potravinové doplňky obsahují komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, hydrolyzátu kolagenu, kyselinu hyaluronovou a vitamin C. V chrupavce tak napomáhá obnovit jí vlastní zdravé prostředí. Dochází k masivní syntéze kolagenu II. a tím k opětovnému růstu chrupavky. Díky chondroitin sulfátu doplňky stravy napomáhají v chrupavce zadržovat vodu a tím zlepšuje její pružnost.Produkce kolagenu a regenerace tkání částečně funguje i bez takového zásahu, ale při pravidelném příjmu účinných látek mohou tyto procesy probíhat uspořádanějším, organizovanějším a tak i rychlejším způsobem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: balení kloubní výživy v hodnotě 1000 Kč
  • 2. místo: balení kloubní výživy v hodnotě 1000 Kč
  • 3. místo: balení kloubní výživy v hodnotě 1000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
9. 4. 2014 – 11. 5. 2014
Pořadatel soutěže
eZDRAV.cz
eZDRAV.cz
Navrátilova
Brno 61600

ezdrav.cz@gmail.com
721466927
Odkaz na soutěž
http://www.ezdrav.cz/soutezte-o-bali…
Soutěžní kategorie
Zdraví

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům