Vyhrajte audioknihu Jo Nesbø: Policie | Souteže.cz

Vyhrajte audioknihu Jo Nesbø: Policie

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
V týdnu do 22.11. děláme radost všem příznivcům kvalitní severské krimi z pera slavného Joa Nesbøho. V soutěži o CD s audioknihou mohou vyhrát poslední ze série případů detektiva Harryho Holea, Policii v podání Hynka Čermáka.
„Jak říkával Harry, sériový vrah je jako bílá velryba. A sériový vrah policistů je bílá velryba s růžovými puntíky. Nenajdeš dva takové.“
Na místech, kde byli v minulosti spáchány dosud neobjasněné zločiny, jsou nalezeni mrtví jejich vyšetřovatelé, kteří byli zavražděni stejným způsobem jako původní oběti. Ve speciálním týmu se scházejí samí „staří známí“: Beáta Lonnová, Katrine Brattová, Bjorn Holm a psycholog Stale Aune. Ale někdo jim chybí... V nemocničním pokoji kdesi v Oslu zatím oddychuje těžce raněný pacient v kómatu, jehož přísně tajnou identitu nezná ani neustále přítomná stráž.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.
Soutěž končí v neděli 22. 11. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Jo Nesbø: Policie na mp3CD v hodnotě 379 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
18. 11. 2015 – 22. 11. 2015
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům