Vyhrajte Tajný deník Karla IV. Soutěž o šest audioknih! | Souteže.cz

Vyhrajte Tajný deník Karla IV. Soutěž o šest audioknih!

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
V rámci letošních oslav 700. výročí narození Karla IV. vychází jako audiokniha Tajný deník ‒ první díl plánované trilogie o různých aspektech života a vlády českého krále a římského císaře, od spisovatele a muzikologa Josefa Bernarda Prokopa. Ve spolupráci s vydavatelestvím OneHotBook vám můžeme nabídnout soutěž o šest těchto audioknih ‒ tři na CD, tři jako mp3 k okamžitému stažení.
Tajný deník přináší unikátní pohled do nitra schopného a obratného panovníka, dobrého přítele, oddaného manžela a laskavého rodiče, člověka milujícího, neúnavně budujícího, pevného v zásadách i tápajícího; muže, jenž v České zemi našel svůj domov. Více než šest století uplynulo od chvíle, kdy Karel IV., český král a římský císař, svěřil své myšlenky a nejhlubší pocity pergamenu. O jeho oficiálním životě bylo napsáno mnoho, ale jenom svému deníku svěřil vzpomínky na dětství, na milovanou matku, královnu Elišku Přemyslovnu, a na svého otce, českého krále Jana Lucemburského, se kterým měl velmi komplikovaný vztah. Jeho myšlenky patřily i všem čtyřem manželkám a dětem, zejména malému synkovi, pozdějšímu českému a římskému králi Václavovi IV.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme tentokrát celkem šest výherců – tři, kteří si jako výhru vybrali CD a tři, kteří si vybrali mp3 ke stažení.
A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.
Soutěž končí v neděli 14. 2. 2016. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Karel IV. - Tajný deník (CD) v hodnotě 329 Kč
  • 2. místo: audiokniha Karel IV. - Tajný deník (CD) v hodnotě 329 Kč
  • 3. místo: audiokniha Karel IV. - Tajný deník (CD) v hodnotě 329 Kč
  • 4. místo: audiokniha Karel IV. - Tajný deník (mp3) v hodnotě 299 Kč
  • 5. místo: audiokniha Karel IV. - Tajný deník (mp3) v hodnotě 299 Kč
  • 6. místo: audiokniha Karel IV. - Tajný deník (mp3) v hodnotě 299 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
8. 2. 2016 – 14. 2. 2016
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům