Jak si vybrat správné oblečení na internetu? Poradíme vám, jak nakupovat v e-shopech se slevou!

I když rádi nakupujeme přes internet nejrůznější věci, stále se obáváme nákupu oblečení po internetu z několika důvodů. Za prvé nevíme, zda oblečení nepřijde příliš malé nebo velké, zda bude barva odpovídat té na obrázku, jestli materiál bude opravdu kvalitní nebo jestli nám bude oblečení tak dobře sedět, jak si to představujeme. Proto jsme si pro vás pár tipů a rad, jak pohodlně nakupovat oblečení v e-shopech a na internetu.

Čtěte popisy produktů

Ano, je důležité si přečíst popisy produktů, které jsou skoro vždy dostupné hned po kliknutí na daný produkt, který se vám líbil. Důležité je se v tomto případě zaměřit na to, z jakého materiálu je dané oblečení vyrobeno, třeba viskóza, a vy si tak můžete lépe představit, jaké by popřípadě mělo oblečení dorazit. Pokud nevíte, jak daný materiál vypadá, najděte si na internetu články, které popisují druhy materiálů na oblečení, a dokonce i někdy srovnávají jejich kvalitu, vlastnosti, výdrž.

Zaměřte se na detaily

Mimo kvality se určitě zaměřte na to, zda daný produkt má nebo nemá nějaké charakteristické vlastnosti. Třeba u takových džínů je důležité, zda mají kapsy – abyste pak nebyli zklamáni, že nemáte kam dát mobil, peněženku či kapesníky. Důležitý je také zip – některé halenky, trička a kalhoty můžou být na zip, což většinou znamená, že materiál není pružný a elastický, takže je důležité si koupit správnou velikost, jinak vám bude příliš těsný nebo velký a nepřizpůsobí se tvaru vašeho těla.

Velikosti

Jednou z nejdůležitějších části při nákupu oblečení na internetu kromě ceny je také velikost. E-shopy se snaží to vyřešit tím, že svým zákazníkům na svém e-shopu někde umístí tabulku velikosti, aplikaci na poměry apod. Většinou k tomu napíšou instrukci o tom, jak se v dané tabulce orientovat, jak přiřadit správnou velikost oblečení k vašim mírám a taky obrázek, na kterém bude názorně ukázáno, kde se je potřeba změřit, aby vám oblečení perfektně sedělo. Pečlivě si přečtěte jejich instrukce a zapište si nejlíp někde své míry, které každých pár týdnů přeměřujte, na své budoucí nákupy.

Cena

To je to, co nás nejvíc při nákupu na internetu zajímá. Nakupujeme přes e-shopy hlavně proto, že je to častokrát mnohem levnější než v obchodech. Slevy jsou tady často i přes 60% a my tak máme šanci nakoupit oblečení výhodně. Hlavně nákup mimo sezónu se nejvíc oplácí. Třeba je nejlepší nakupovat zimní oblečení v létě, protože ho můžeme pořídit mnohem levněji. Zatímco v létě v běžném obchodě nenajdeme zimní oblečení, v e-shopech se dá často něco najít, třeba v Sinsay. Sinsay sleva a další slevy jako slevové kódy a kupóny, výprodejové akce, poslední kusy, výjimečné dny jako Den Matek apod. jsou příležitosti, jak nakoupit mnohem levněji skvělé oblečení i v sezóně nejenom v Sinsay ale i v dalších obchodech. Podívejte se třeba na stránku https://buykers.cz/, kde můžete najít spoustu užitečných slevových kódů či kupónu.

Doporučení zákazníků

Pokud chcete vědět, zda oblečení odpovídá popisu, čtěte doporučení a hodnocení zákazníků, kteří daný produkt před vámi nakoupili. Často vám totiž můžou poradit s tím, zda tento produkt je dobré koupit, nebo ne. Dívejte se po množství hvězdiček nebo si rovnou sjeďte do sekce hodnocení zákazníků, kde často zákazníci píšou komentáře, jak se jim daný produkt líbil, zda velikost, materiál, barva odpovídá popisu a další rady, podle kterých se můžete orientovat při nákupu.

Doufáme, že jsme vám trochu ulehčili nakupování oblečení po internetu a poradili, jak si vybrat kvalitní oblečení za skvělou cenu. Přejeme příjemné nakupování!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *