Jak vybrat dámské boty v závislosti na počasí?

Jak si vybrat správné boty s ohledem na počasí a  roční období? Pojďme tomu společně přijít na kloub, abyste byli v pohodlí  v létě i v zimě.

Jak se obout když nám počasí nepřeje?

Víte, jaký je život, když žijete v kraji, kde jsou standardem čtyři roční období. Cítíte hořký chlad zimy, vítané jarní větry, jemný polibek léta a svěží vánek podzimu. Když už nic jiného, ​​pomůže vám to rozvinout úžasné porozumění pro různá období roku – a mnoho způsobů, jak můžete boty nosit bez ohledu na roční období.

Když venku mrzne, když padá sníh tak, že to vypadá skoro jako pohlednice, když nechcete nic jiného, ​​než zaskočit do své oblíbené kavárny na latté, pak víte, že potřebujete pořádný pár zimních bot, které vás nezklamou. Berte je jako své společníky na sezónu. 

Základem je nakupovat s ohledem na praktičnost. Sami nejlépe víte, s jakými podmínkami se musíte během zimy potýkat, zvláště pokud jste se v minulosti plahočili jste se do práce, i když byste raději zůstali doma zalezlí pod přikrývkou. Rozhodující je bota, která vám poskytne celodenní teplo a věčné sucho. Pevná pryžová skořepina je vždy chytrou volbou, protože uzamyká vlhkost a vytváří sušicí kokon, který usnadňuje chůzi v kalužích a rozbředlém sněhu. Představitelem tohoto typu bot pro muže je například trekingová obuv, která nemusí sloužit jen pro chůzi po horách, ale osvědčí se i ve městě.

Pokud jste žena, můžete k výběru přistupovat stylověji. V tom případě se zamyslete nad tím, co nejlépe lichotí vašemu šatníku. Jste striktně typ ženy s legínami a tunikami? Pár štíhlých vysokých bot přispívá k ženské siluetě a také se skvěle osvědčí, když je venku chladno.

Pokud je naopak vlhko, sněž nebo prší, můžete být také otevřenější nošení různých materiálů. Společenské boty i boty na každodenní nošení v semišovém provedení jsou na podzim a v zimě luxusní volbou, ale ne vždy tou nejmoudřejší volbou, když prší. V tom případě sáhněte po kůži nebo nepromokavých svrchních materiálech.

article thumb

A co když je teplá zima?

Zaměřte se na styl, přirozeně. Existuje spousta výběrů vhodných do teplého počasí, které jsou předurčeny k tomu, aby pozvedly váš styl po celý rok.

Například pár černých bot  - polobotek - je perfektní způsob, jak doplnit jakýkoli klasický outfit. Vyzkoušejte jedny s nízkoprofilovým podpatkem, které doplní vaši starou džínovou sukni a obyčejné bílé tričko, nebo oblékněte decentní košilové šaty s párem černých kotníkových bot. Krása nošení černé obuvi spočívá v tom, že se hodí ke všemu ve vašem šatníku a dodává trochu na eleganci standardním vzorům a barvám, které jsou v jarních a letních šatnících tak hojné. Černé kožené polobotky a šaty jsou v podstatě studií módy inspirované devadesátými léty a dnes fungují stejně efektivně jako v dobách své uctívané slávy. A pokud jste odvážnější, můžete si dovolit i barvy, které zaujmou na první pohled. Nalézt je můžete třeba na https://www.eobuv.cz/damske/polobotky.html.

Všudypřítomné polobotky se mohou pochlubit celoročním vzhledem, díky kterému jsou obzvláště oblíbené bez ohledu na to, jestli je jaro, podzim nebo zima. Jsou perfektní, když je venku chladno a chcete je vrstvit s legínami, dlouhou tunikou a kardiganem či sakem. Vzhledem k tomu, že boty jsou tak dobře zaoblené, můžete snadno investovat do několika párů, abyste maximalizovali jejich potenciál ve svém šatníku. Neutrální odstín, jako je hnědá nebo velbloudí hnědá, je skvělou volbou, když je venku teplo.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

28 dubna, 2022
Nejlepší turistické cíle v České republice

Když se řekne Česká republika, většině lidí se automaticky vybaví Praha. I když je to určitě klenot státu se spoustou zábavy, kterou si můžete zahrát […]

Read More
28 dubna, 2022
Proč může být hazardní hra prospěšná pro mé zdraví?

Po desetiletí se mělo za to, že hazardní hry škodí zdraví. Nejčastěji byly spojeny se závislostí a kriminalitou. Existují však nepopiratelné výhody, které můžete získat […]

Read More
14 dubna, 2022
Trápí vás nedostatek peněz? Existuje řada možností, jak se dostat z potíží

S rostoucí inflací, která se projevuje ve zdražování prakticky všeho, stále více lidí upadá do finančních trablů. V případě, že vás trápí akutní nedostatek peněz, […]

Read More
2 dubna, 2022
Mini šaty přichází do módy! Přinášíme tipy, jak je nosit!

S příchodem jara můžeme konečně odhodit teplé svetry a dlouhé kalhoty a nastavit nohy teplým slunečním paprskům v hravých i sexy mini šatech. Ty se […]

Read More
10 února, 2022
Přijměte výzvu a pusťte se do hraní: 5 nejlepších automatů s progresivním jackpotem

Hráči online kasin už nesčetněkrát slyšeli o pojmech: progresivní sloty, progresivní jackpot a podobně. V následujícím textu vám představíme seznam pěti nejlepších automatů právě s […]

Read More
10 února, 2022
Nejneobvyklejší koníčky různých celebrit

Je překvapivě snadné zapomenout, že celebrity mají i jiné zájmy a životy než jen ty, které známe z jejich zaměstnání. Ale ať už je váš […]

Read More