Jednoduché a klasické modely bot, které můžete mít ve svém zimním šatníku

Podzim a zima jsou obdobím, kdy je výběru správných bot věnována zvláštní pozornost. Hlavně v zimě je důležitý nejen jejich vzhled, ale i funkčnost. Zde jsou osvědčené a klasické modely bot, které jsou ideální pro zimní období.

pexels dellon thomas 12286261

Dámské vysoké kozačky

Dámské velmi vysoké kozačky jsou módní již několik sezón a nic neslibuje, že se to brzy změní. Velmi vysoké kozačky jsou neuvěřitelně oblíbené díky tomu, že jsou nadčasovou a univerzální obuví, která zdůrazňuje tvar nohou. Nemusí mít vůbec vysoký podpatek – stejně módní jsou i modely s plochou podrážkou. Na přehlídkových molech největších světových návrhářů, kteří diktují trendy v obuvi, se tuto sezónu objevily velmi vysoké kozačky. Jedná se o model obuvi, pro který by si každá žena měla najít místo ve své skříni.

Klasické dámské kotníkové boty

Zdá se, že dámské kotníkové boty jsou obuví, která v podzimním období funguje nejlépe. Na trhu však není nouze o silně zateplené modely, které Vás zahřejí i v těch nejchladnějších dnech. Dámské kotníkové boty jsou nadčasová a univerzální obuv, která nikdy nevyjde z módy. Lze je kombinovat jak s šaty, tak s pracovním outfitem nebo stylizací pro každý den. Nejlepší volbou budou zateplené kotníkové boty z přírodní kůže, které budou při správné péči vypadat jako nové po mnoho sezón. Nezanedbatelnou vlastností je silná podrážka, která izoluje nohy od země, což je důležité zejména v zimním období.

Kvalitní dámské zimní boty najdete na webové stránce https://wojas.cz/obuv-zeny-kotnikove-boty

Sněhule – ideální volba pro zimu

Ženy, které se v zimě rozhodnou pro sněhule, se nemusí bát nízkých teplot. To vše proto, že se jedná o boty, které dobře fungují i v tom nejchladnějším dni a chrání nohy nejen před nízkými teplotami, ale také před vlhkostí. Největší světoví trendsetteři spoléhají na teplé boty do sněhu a vytrvale je propagují již několik sezón. Klasické sněhule lze bez obav považovat za nejteplejší dámskou zimní obuv. Uvnitř jsou zateplené vrstvou přírodní vlny, která je nejen zdravá pro pokožku nohou, ale také poskytuje správnou úroveň tepelného komfortu. Jelikož mají sněhule poměrně široký svršek, můžete do nich bez obav zastrčit silné ponožky a stále se budete cítit velmi pohodlně.

Turistické boty – dobrá volba pro dámy?

Ženy, které v zimě upřednostňují pohodlí, si mohou vybrat klasické turistické boty. Jsou to poměrně masivní a těžké boty, jejichž silně zvlněná podrážka zajišťuje přilnavost a stabilitu i na kluzkém, zledovatělém chodníku. Turistické boty jsou boty, které se zdají být hlavně pánskou obuví, ale na trhu nechybí ani dámské verze. Turistické boty lze kombinovat s každodenními outfity nebo jako kontrast ke slavnostním šatům.

Celkově je výběr dámských zimních bot opravdu široký a rozmanitý, takže je důležité při jejich nákupu dbát nejen na aktuální trendy, ale také na vlastní preference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *