Překlady online v expresním čase

Překlady online jsou dnes již běžnou záležitostí. Jak ale přes internet odhalit, kdo opravdu dělá práci kvalitně, a kdo se za profesionála jen vydává? Zkušenosti českých klientů jednoznačně doporučují agenturu Express překlady. Tato agentura nasbírala během svého působení přes 850 spokojených zákazníků, z nichž mnozí se pravidelně vrací.  Jedná se přitom o levné překlady, které si může dovolit každý.

Napříč specializacemi včetně lokalizace textů

Každý z překladatelů agentury Express překlady má mimo jazykovou znalost také přesah do různých oborů. Jsou zde překladatelé zaměření na technické texty, překladatelé se znalostí práva, překladatelé marketingových textů a propagačních materiálů. Přeložit si také můžete i webové stránky, a to včetně lokalizace pro daný trh. Je možné zajistit také soudní překlady, tzv. překlady s kulatým razítkem.

Online objednání

Výhodou agentury je expresní dodání překladu. Vše začíná už při samotném objednávání, které je velmi jednoduché. V krátkém formuláři vyplníte parametry vašeho překladu, přiložíte text a do hodiny máte cenovou nabídku překladu. Po vašem schválení je text předán překladateli, který na něm okamžitě začíná pracovat. Skrze zákaznický portál s ním můžete online komunikovat nebo sledovat stav objednávky. Vše z domu.

Překlady online 24/7

Agentura je připravena v pohotovosti každý den včetně víkendů či svátků. Překlad online si můžete objednat kdykoliv se vám to hodí. Agentura vždy pracuje tak, abyste svůj text dostali co nejdříve bez ohledu na datum v kalendáři.

Levné překlady do češtiny i překlady do němčiny

Cena překladu se liší dle zvoleného jazyka. Vybírat přitom můžete až ze 32 světových jazyků. Na webu agentury naleznete přehledný ceník, podle kterého si můžete udělat představu o ceně už před poptávkou. Odesláním nezávazné poptávky dostanete konečnou cenu, která se již nebude navyšovat. Předem tedy víte, kolik vás budou překlady z češtiny do angličtiny nebo ruštiny stát.

Překlady napříč jazyky

Díky širokému týmu překladatelů, kteří často ovládají i více jazyků najednou jsou možné nejen překlady z cizího jazyka do češtiny a naopak, ale překlady mezi jednotlivými cizími jazyky. Potřebujete z anglických textů udělat překlady do němčiny? Nemusíte tím zaměstnávat dva překladatele – obraťte se na agenturu Express překlady, která text přeloží rovnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *