Vyhrajte audioknihu P.S. v podání Ani Geislerové | Souteže.cz

Vyhrajte audioknihu P.S. v podání Ani Geislerové

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
Tento týden můžete soutěžit o zvukovou podobu deníkových zápisů Ani Geislerové P.S., kterou před Vánoci vydal Supraphon. Audiokniha vyšla společně s knižní předlohou a obě se staly prodejním hitem.
Deníkové zápisky populární herečky Ani Geislerové zachycují všední život i záblesky střeženého soukromí. V pěti podivuhodných letech, jejichž datace není úplně jistá, se mísí humor s melancholií, zamilování s rozchody a naprostá upřímnost s potřebou nic nevyzradit. Autorka se svým vtipným, osobitým stylem často dotýká základních věcí, jako je rodina, láska nebo dětství, a zve čtenáře, aby se na cestu vydal s ní.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme jednoho výherce. A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.
Soutěž končí v neděli 28. 2. 2016. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha P.S. na CD v hodnotě 249 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
24. 2. 2016 – 28. 2. 2016
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům