Vyhrajte tři CD s audioknihou Motýlek | Souteže.cz

Vyhrajte tři CD s audioknihou Motýlek

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
V tomto týdnu mohou tři z vás vyhrát novinku vydavatelství Radioservis – audioknihu Motýlek. Zvukovou podobu slavného románu Henriho Charrièra nahrál v letos režisér Tomáš Soldán v interpretaci Norberta Lichého.
„Obžalovaný, jelikož porotci odpověděli ,ano‘ na všechny otázky kromě jediné, zda šlo o čin úmyslný, odsuzujete se k trestu nucených prací na doživotí.“
Když v jednom z rozhovoru dostal ostravský herec Norbert Lichý otázku, co rozhlasového by rád „udělal“, řekl, že Motýlka. Tedy četbu z proslulé autobiografické knihy Henriho Charrièra. Nebývá to obvyklé, ale v tomto případě se Norbertu Lichému přání vyplnilo. A tak zatímco jeho herečtí kolegové měli prázdniny, Norbert Lichý prožil horké léto roku 2015 zavřený v potemnělém studiu, kde na sebe u rozhlasového mikrofonu bral identitu jednoho z nejslavnějších trestanců euroamerické moderní civilizace.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jednoduchou otázku, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.
Soutěž končí v neděli 29. 11. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Motýlek v hodnotě 299 Kč
  • 2. místo: audiokniha Motýlek v hodnotě 299 Kč
  • 3. místo: audiokniha Motýlek v hodnotě 299 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
24. 11. 2015 – 29. 11. 2015
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům