Soutěž LUXOR o 3 výtisky knihy Neviditelné ženy | Souteže.cz

Soutěž LUXOR o 3 výtisky knihy Neviditelné ženy

Daty nabitá kniha, která vás obohatí i rozhořčí – to jsou Neviditelné ženy od Caroline Criado Perez, provokativní příručka, která zkoumá příčiny genderové nerovnosti v domácnostech, na pracovištích, v lékařských ordinacích, politice i dalších oblastech. A my pro vás máme tři výtisky, o které si na blogu Luxor.cz můžete až do 28. dubna zasoutěžit. Zkuste svoje štěstí!
Co je třeba udělat pro šanci na výhru jednoho ze tří výtisků knihy Neviditelné ženy od nakladatelství Host? Do soutěže se zapojíte přes odkaz níže – stačí vyplnit vaše kontaktní údaje a správně odpovědět na soutěžní otázku. Tři účastníci vyhrají knihu Neviditelné ženy. Soutěž končí v neděli 28. dubna ve 23:59, výherce kontaktujeme e-mailem a jejich jména zveřejníme na blogu Luxor.cz.

O knize: Provokativní kniha, která vás přiměje dívat se na svět novým pohledemData jsou pro moderní svět zásadní. Od ekonomického rozvoje přes zdravotnictví až po vzdělávání, politiku nebo veřejnou správu — při rozdělování zdrojů i přijímání zásadních rozhodnutí se spoléháme na čísla. Značná část dat však nezohledňuje pohlaví — považuje muže za standard a ženy za atypické. Za tuto předpojatost ovšem ženy platí svým časem, penězi a často i životem.Caroline Criado Perez v knize Neviditelné ženy zkoumá příčiny genderové nerovnosti v domácnostech, na pracovištích, při lékařských diagnostikách, v politice i dalších oblastech. Kniha, postavená na stovkách případových studií z celého světa a napsaná s energií, vtipem a jiskřivou inteligencí, je průlomovým, nezapomenutelným odhalením, které změní váš pohled na svět.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Neviditelné ženy v hodnotě 499 Kč
  • 2. místo: Kniha Neviditelné ženy v hodnotě 499 Kč
  • 3. místo: Kniha Neviditelné ženy v hodnotě 499 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
9. 4. 2024 – 28. 4. 2024
Pořadatel soutěže
Euromedia Group, a.s.
Euromedia Group, a.s.
Nádražní 762/32
Praha 5 - Smíchov 15000
IČ: 49709895
DIČ: CZ49709895

hulkova.adela@euromedia.cz
776238792
Odkaz na soutěž
https://www.luxor.cz/blog/souteze/so…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům