Jarní soutěž o žhavé spodní prádlo | Souteže.cz

Jarní soutěž o žhavé spodní prádlo

Je tady jaro a s ním správná chvíle na soutěž o spodní prádlo! Kámoška ti ve spolupráci s internetovým obchodem MéPrádlo.cz přináší možnost vyhrát poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky zmíněného obchodu. Hledáš pohodlí, nebo chceš naopak někomu pořádně zapálit lýtka? Neváhej a najdi odpověď na jednoduchou otázku. Poukaz může být tvůj!

Spodní prádlo nejen pro tebe

Někdy jsem doopravdy moc ráda, že jsem se narodila jako žena. Při pohledu na nabídku dámskéhospodního prádla bych si nejraději koupila snad vše. V obchodě MéPrádlo.cz najdeš totiž jak spodní prádlopro běžné denní nošení, tak prádlo pro opravdu náročné. Stejně tak mě uchvátila velká dostupnost velikostí a barevných variant. Erotický komplet si můžeš pořídit i v případě, že máš plnější tvary. Pohodlí a sex-appeal se přece nemusí vylučovat! Je skvělé vidět, že svět spodního prádla není jen podprsenka a kalhotky. Na své si přijdeš i v případě, kdy hledáš prádlo na sport, plavky na léto, komfortní pyžámko či boxerky pro přítele. Výběr značek spodního prádla je opravdu široký, takže poukázka ze soutěže rozhodně nepřijde nazmar.

O co se hraje?

Jak jsem již zmínila, tentokrát soutěžíme o poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup libovolného zboží z nabídky obchodu MéPrádlo.cz, kde najdeš vše od dámského spodního prádla až po jemné župany.

Soutěž končí už 29. dubna 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže

Ceny v soutěži

  • 1. místo: poukázka v hodnotě 500 Kč v hodnotě 500 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
10. 4. 2012 – 29. 4. 2012
Pořadatel soutěže
Ravefashion.cz
Ravefashion.czobchod@ravefashion.cz
724781003
Odkaz na soutěž
www.kamoska.cz/souteze/jarni-soutez-…
Soutěžní kategorie
Móda

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům