Vyhraj vstupenky na koncert Kathy Kelly z legendárních Kelly Family | Souteže.cz

Vyhraj vstupenky na koncert Kathy Kelly z legendárních Kelly Family

The Kelly Family, aneb Legenda pokračuje...
Koncert Kathy Kelly v Praze podpoří nadaci Rakovina věc veřejná
Praha – Dne 18.8.2012 vystoupí v Praze v kapli Sacre Coeur multiinstrumentalistka Kathy Kelly, členka bývalé populární skupiny The Kelly Family. Představí svou sólovou produkci, v níž zazní například gospely či tradicionály pocházející z Německa, Španělska či Irska. Jako hosta přivítá Norberta Peticzkého, s nímž společně zazpívá některé známé hity The Kelly Family. Část výtěžku koncertu bude věnován nadaci Rakovina věc veřejná a bude použit na výzkum léčby rakoviny.
The Kelly Family, devítičlenná kapela, která změnila historii popfolkové hudby v celé Evropě a na dlouhé roky obsadila první příčky všech hitparád, znovu ožívá prostřednictvím své nejstarší členky Kathy Kelly. Písně An Angel, Fell In Love With An Alien, Santa Maria, Because It´s Love doslova zlidověly a v Evropě snad není člověk, který by si nedokázal vzpomenout na rodinné seskupení „vlasáčů“, kteří v době své největší popularity stvořili doslova fenomén.
Rodina, která procestovala celou Evropu a usadila se v Německu, se po letech na výsluní stáhla do nezávislých hudebních vod. I přesto jsou jejich sólové koncerty, které se nyní konají v malých klubech, kostelech a divadlech v Německu, Holandsku a Belgii, stále vyprodány. A nejinak tomu má být i na koncertech v rámci Good Neighbours Tour po zemích sousedících s Českem nejstarší členky rodiny, multiinstrumentalistky, zpěvačky a skladatelky Kathy Kelly, která přebrala po smrti matky a po narození nejmladšího syna Angela roli vůdce rodiny
Jediný galakoncert Kathy Kelly se uskuteční 18.8.2012 v kapli, která přímo dýchá magickou atmosférou: Sacre Coeur na Smíchově v Praze. Koncert má charitativní účel a bude věnován nadaci „Rakovina věc veřejná“, která podporuje výzkumný ústav v Olomouci, kde se vyvíjejí protinádorová léčiva.
„Rakovina mi vzala nejmilovanější osobu mého života, moji maminku. Aby toho nebylo málo, brousila si zuby taky na mou sestru Patricii, ta ale měla štěstí a rakovinu porazila.“ prozrazuje Kathy důvod jejího rozhodnutí podpořit nadaci RVV.
Pražský koncert bude mít jako jediný taky hosta. Speciálním hostem, který se svou kapelou nejen zahraje písně ze svého nového alba „Alchymista“, ale taky doprovodí Kathy, bude Norbert Peticzky, kterého můžete znát ze show Hlas Československa (team Dary Rolins). Norbert si spolu s Kathy Kelly vystřihne hned několik duetů z tvorby The Kelly Family (An Angel, When the boys come into town a mnoho dalších)
„Norbert je charismatický umělec s plným hlasem, mám pocit, že přesně ví, co od umění očekávat a právě proto jsem si ho vybrala jako plnohodnotného partnera mého koncertu. Za roky spolupráce s umělci si zvu hosty nerada, mám radši svůj vlastní umělecký prostor. Norbert mě ale přesvědčil o svých kvalitách, proto jsem neváhala,“ říká Kathy Kelly o plánované spolupráci s mladým umělcem, který si do svého klipu k pilotnímu singlu „Peklo milencov“ vybral neobyčejnou lokalitu, koncentrační tábor Terezín.
Vstupenky na pražský koncert v historické kapli Sacre Couer si můžete zakoupit v síti Eventim nebo na stránkách organizátora koncertu www.kellys.wbs.cz. Cena vstupenky je 420.- Kč.

---

Upozornění: Koncert v sobotu 18.8.2012 se z rodinných důvodů zpěvačky přesouvá na leden.

Termín bude brzy upřesněn. Vstupenky, o které nyní čtenáři soutěží, budou v platnosti i pro nový termín.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: 2 Vstupenky na koncert Kathy Kelly (18.8.2012 PRAHA / Sacre Coeur) v hodnotě 840 Kč
  • 2. místo: 2 Vstupenky na koncert Kathy Kelly (18.8.2012 PRAHA / Sacre Coeur) v hodnotě 840 Kč
  • 3. místo: 2 Vstupenky na koncert Kathy Kelly (18.8.2012 PRAHA / Sacre Coeur) v hodnotě 840 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
7. 8. 2012 – 11. 8. 2012
Pořadatel soutěže
Kelyswbs
Kelyswbs
Heyrovského 2
Olomouc 77900

kellyswbs@seznam.cz
605113270
Webová stránka pořadatele
www.kellys.wbs.cz
Soutěžní kategorie
Zážitky

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům