Vyhrajte romantický pobyt pro dva v apartmánech Milenium | Souteže.cz

Vyhrajte romantický pobyt pro dva v apartmánech Milenium

K blížícímu se svátku sv. Valentýna jsme pro Vás připravili soutěž, která zajisté udělá radost všem zamilovaným. Můžete totiž vyhrát romantický víkendový pobyt v apartmánech Milenium, komfortním a klidném ubytovacím zařízením přímo v srdci Liberce.

O co tedy přesně hrajeme?

Cenou je víkendový pobyt (Pá-Ne, 2 noci) pro dva v apartmánech Milenium. Navíc výherce získává i poukaz na večeři v hodnotě 500 Kč do restaurace Pizza Kaffe Milenium, která se nachází přímo v objektu. Jako třešnička na dortu pak na Vás bude čekat po obě noci v pokoji láhev perlivého vína.

Jak soutěžit?

Velmi jednoduše. Stačí na info@ubytovani-liberec.com zaslat fotku s romantickou tématikou, na které budete Vy osobně. Spolu s fotografií prosím připojte jméno, adresu a Vaší přezdívku na Facebooku. Pak už jen zbývá stát se fanouškem našeho Facebookového profilu zde : /odkaz/ pomocí funkce "to se mi líbí" a je to! Poté si už jen počkat, zda-li se na Vás usměje štěstíčko.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Cenou je víkendový pobyt (Pá-Ne, 2 noci) pro dva v apartmánech Milenium. Navíc výherce získává i pou v hodnotě 3500 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
30. 1. 2013 – 13. 2. 2013
Pořadatel soutěže
AD 2000, s.r.o.
AD 2000, s.r.o.info@ubytovani-liberec.com
602 101 520
Odkaz na soutěž
ubytovani-liberec.com/novinky/novink…
Soutěžní kategorie
Zážitky

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům