Vyhrajte vstupenky na sobotní megapárty "Night of heroes" v Průmyslovém Paláci | Souteže.cz

Vyhrajte vstupenky na sobotní megapárty "Night of heroes" v Průmyslovém Paláci

Prolupen.cz ve spolupráci s BTL Agency a Decadance si pro Vás připravili exlusivní soutěž o vstupenky na sobotní halovou párty "NIGHT OF HEROES", kde vystoupí hvězdy elektronické taneční scény jako Armand Van Helden, Antoine Clamaran, Sander Kleinenberg, Angelo Mike, či legendární Mauro Picotto!

O tom, že každý hudební styl má své hrdiny, vás přesvědčí 2. února 2013 nový koncept NIGHT OF HEROES. Secesní střední hala Průmyslového paláce v Praze v Holešovicích, která pojme až několik tisíc návštěvníků, se promění v místo, kam se sjedou umělci, kteří posledních dvacet utváří taneční scénu, byli u jejího zrodu a svými skladbami se nesmazatelně zapsali do zlatého fondu klubové scény.

Výběr umělců a jejich důležitost na této jedinečné akci korespondují se vzpomínkami na doby, kdy taneční scéna prožívala po celém světě velký boom. House a techno se v té době dostávaly ze stínu undergroundu do většiny klubů. Zároveň se formovaly první velké halové akce a festivaly jako Creamfields, Mayday, Qlimax Trance Energy a další.

My pro Vás máme jedinečnou možnost jít na tuto taneční událost zcela zdarma! Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku níže:

Ceny v soutěži

  • 1. místo: 1x volná vstupenka na akci NIGHT OF HEROES v hodnotě 850 Kč
  • 2. místo: 1x volná vstupenka na akci NIGHT OF HEROES v hodnotě 850 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
29. 1. 2013 – 2. 2. 2013
Pořadatel soutěže
Prolupen.cz
Prolupen.czinfo@prolupen.cz
725695412
Odkaz na soutěž
www.prolupen.cz/clanky/vyhrajte-vstu…
Soutěžní kategorie
Zážitky

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům