Červencové DESKOHRÁTKY - soutěž o 3 deskové hry Kvído | Souteže.cz

Červencové DESKOHRÁTKY - soutěž o 3 deskové hry Kvído

Pojďte zahrát o tři deskovky: Kvído Bingo na cestáchKvído Kvarteto na cesty a Kvído 5 venkovních bojovek. Rozdělíme je mezi 3 výherce. Bingo na cestyBingo na cesty je postřehová hra do dopravních prostředků pro hráče od 4 let. Každý hráč dostane 1 větší kartičku s 12 obrázky a karabinu, kterou si může připnout například na kalhoty.Poté hráči hledají v reálném prostředí to, co je znázorněno na obrázku (například červené auto, budovu pošty, lavičku atp.). Ten, kdo najde předmět ze své karty, získává malou kartičku, kterou si připne na svoji karabinku. Vyhrává hráč, který jako první najde všech 12 svých obrázků z větší karty.Hra probudí v dětech zájem o poznávání krajiny, procvičí si postřeh, zrakové vnímání a v neposlední řadě si otestují i svou vytrvalost a koncentraci. S touto praktickou plechovou krabičkou bude cestování dopravními prostředky obzvlášť zábavné.Hra Bingo na cesty - Postřehovka do vlaku či auta obsahuje: 6 hracích plastových karet s 12 obrázky, 72 plastových kartiček s obrázky, 4 karabiny na kartičky a pravidla hry.
Kvarteto na cesty
Kvarteto na cesty - Výlety po ČR je klasická hra kvarteto, ve které se snažíte nasbírat co nejvíce čtveřic karet zajímavých míst se stejným tématem.Hra je určena pro hráče od 4 let, kteří mají za úkol nasbírat vždy čtyři hrady, zámky, zříceniny, skalní útvary, rozhledny, místa v podzemí, zajímavé vrcholy nebo místa s vodou. Každá karta je ilustrovaná českým autorem a obsahuje krátký popis se zajímavostmi o daném místě.Hra je navíc v praktické plechové krabičce, tak si ji můžete vzít s sebou na cesty.Hra Kvarteto na cesty - Výlety po ČR obsahuje: 32 ilustrovaných karet výletních cílů po ČR s popiskem a pravidla hry.
Pět venkovních bojovek
5 venkovních bojovek je sada 50 karet s pěti různými cestami za pokladem. V každé cestě za pokladem je krátký příběh rozdělený do deseti částí.Příběh je uvedený na jedné straně kartičky, na druhé je úkol, který se k příběhu volně váže. Na konci cesty rodiče schovají dětem vlastní poklad, který děti dle instrukcí najdou.Hra je v praktické plechové krabičce.Témata bojovek: Indiánská moudrost, Cesta do pravěku, Kouzelníkův lektvar, 10 dračích zubů a Pirátský poklad.Hra 5 venkovních bojovek - Cesty za pokladem obsahuje: 50 ilustrovaných karet s příběhy a úkoly a návod k přípravě bojovek.Upozornění: hra neobsahuje poklad - ten musí rodiče připravit sami.Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kvído: Bingo na cesty v hodnotě 249 Kč
  • 2. místo: Kvído: Kvarteto na cesty v hodnotě 249 Kč
  • 3. místo: Kvído: 5 venkovních bojovek v hodnotě 249 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
20. 7. 2022 – 10. 8. 2022
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/cervencov…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům