Červnové DESKOHRÁTKY | Souteže.cz

Červnové DESKOHRÁTKY

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE
Mezi dva výherce máme nachystány novinky Mini Heckmeck z žížalek Mini Duch!, které věnoval MINDOK. Soutěž probíhá od 25. 6. 2024 do 23. 7. 2024 do 23,59 h v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. 
Mini Heckmeck z žížalekZábavná kostková hra pro 2-7 ptáčků, kteří mají rádi pečené červíky. Hra pro celou rodinu, která se stále rychle mění a nic v ní není jisté. Zvítězí ten ptáček, kterému se podaří ukořistit nejvíce pečených červíků. Pomocí hodů kostek získáváte co nejlepší porce pečených červíků z grilu. Dávejte si ale pozor, ani červíci, které jednou získáte, ještě nejsou úplně v bezpečí.Tentokrát je hra zabalená v praktické malé plechovce, kterou si snadno vezmete kamkoliv na výlet!

Mini Duch!
Bleskurychlá postřehová hra pro 2 – 8 hráčů. Myš! Kniha! Křeslo! Láhev! Duch! Ve hře je 5 různých dřevěných předmětů – bílý duch, zelená láhev, modrá kniha, červené křeslo a šedá myš. Na kartách jsou obrázky těchto předmětů, ovšem ne vždy ve správných barvách. Hra obsahuje 2 varianty – jednodušší a náročnější. Příklad: Na kartě je modrý duch a červená myš. Ve hře žádný modrý duch, ani červená myš nejsou. Cílem je tedy vzít (zelenou) láhev, protože na kartě není zobrazena ani láhev, ani zelená barva. Tentokrát je hra zabalená v praktické malé plechovce, kterou si snadno vezmete kamkoliv na výlet!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Hra Mini Heckmeck z žížalek v hodnotě 199 Kč
  • 2. místo: Hra Mini Duch! v hodnotě 199 Kč

Navštívit tuto soutěž

Účastí získáte 1 bod v bonusovém programu Vyhraj za účast

Nahlásit nefunkční soutěž

Informace o soutěži

Termín soutěže
2. 7. 2024 – 23. 7. 2024
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/cervnove-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům