Fotografická soutěž: Pohled z okna! | Souteže.cz

Fotografická soutěž: Pohled z okna!

Co se to slaví? Na jaký významný den že jste zapomněli?
Nevíte?
Tápete?
Dnešek je Den pracoviště! Že jste to nevěděli?
30. duben vyhlásila organizace OSN jako dnem určeným pro zlepšování vztahů na pracovišti, přátelství a osobní rozvoj. A protože dobrou pohodu v práci dělá i pěkný pohled ven z okna (Vaší kanceláře, nebo klidně kolegovy či šéfovy), vyhlašujeme pro Vás FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ.
Ať už trávíte čas v práci u svého stolu, v dílně, za ponkem, nebo je Vaším pracovištěm služební auto, vyfoťte nám, co vidíte, když chcete na chvíli načerpat energii z přírody nebo města...
Nejoblíbenější fotka na našem Facebooku (s nejvíce lajky, palci nahoru, neboli „To se mi líbí“) získá webhosting 1 domény na rok zdarma (stávající zákazníci), nebo webové stránky na míru (ti, kdo našimi zákazníky zatím nejsou).
Jak se zúčastnit?
1. Abyste mohli vůbec soutěžit, musíte mít zařazenu naši stránku na Facebooku mezi oblíbenými stránkami. (www.facebook.cz/banan.webhosting)
2. Do soutěže se zapojíte aktivně tím, že na www.facebook.cz/banan.webhosting nahrajete fotografii odpovídající soutěžnímu tématu s pohledem ven z okna. A pak o ní řeknete svým přátelům a známým, aby mohla nasbírat co nejvíce hlasů.
3. Vyhraje ten, jehož fotka získá do čtvrtka 14. května 2015 do 17.00 hodin nejvíce lajků přímo na naší facebookové stránce. V případě, že získá více fotografií stejný nejvyšší počet hlasů, zapojíme se do hry i my a udělíme žolíka té dle nás nejnápaditější.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: webhosting 1 domény na rok zdarma (stávající zákazníci), nebo webové stránky na míru (ti, kdo našimi v hodnotě 5000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
4. 5. 2015 – 14. 5. 2015
Pořadatel soutěže
e-BAAN Net s.r.o.
e-BAAN Net s.r.o.
Dobrovského 29
Ostrava 70200
IČ: 26867257
DIČ: CZ26867257

schonova@banan.cz
608476021
Odkaz na soutěž
https://www.facebook.com/banan.webho…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům