Listopadové DESKOHRÁTKY + soutěž o hry Harry Potter | Souteže.cz

Listopadové DESKOHRÁTKY + soutěž o hry Harry Potter

Mezi tři výherce rozdělíme 2 kusy hry Harry Potter Lektvary pro pokročilé a 1 kus hry Harry Potter Turnaj tří čarodějnických škol.Harry Potter Lektvary pro pokročiléNaučte se míchat různé lektvary jako vaši oblíbení hrdinové. Pozor na zkažené přísady, které vám lektvar znehodnotí! Učebnice Lektvary pro pokročilé vám naopak pomůže.
Cílem hry je vyrobit co nejvíce ze 16 lektvarů podle přiložených receptů. Nejdříve najdete druh lektvaru a dostanete příslušný recept, který vám předepisuje, které přísady potřebujete. Kartičky se zkaženými přísadami vám mohou „nadělit“ soupeři, tím vám míchání lektvaru znehodnotí. Kartička Učebnice lektvarů pro pokročilé vás nejen chrání před zkaženými přísadami, ale urychluje samotné míchání lektvaru.
Hra končí dokončením posledního lektvaru. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem dokončených lektvarů.Originální rodinná hra, kterou si díky jednoduchým pravidlům s chutí zahrají jak skalní fanoušci hrdinů z Bradavic, tak mudlové, kteří čarodějný svět neznají.
Harry Potter Turnaj tří čarodějnických škol

Během turnaje o Ohnivý pohár musí mladí čarodějové splnit celkem tři úkoly. Každý úkol je představen jednou hrou: Souboj s draky, Rozluštění tajemství a Cesta bludištěm. Všechny hry vás přímo vtáhnou do napínavého děje. Principy všech her jsou jednoduché a průběh je velmi variabilní.
1. úkol –Souboj s drakyCílem hry je sestavit řadu kartiček, ve které hráči musí vybojovat tři souboje s draky, přemoci je a získat Zlaté vejce. Obsahuje 64 hracích kartiček s účastníky turnaje, draky, kouzly a Zlatým vejcem, návod česky a slovensky.
2. úkol – Rozluštění tajemství Zlatého vejceCílem hry je sestavit kartičky do kvintetu takovým způsobem, aby hráči objevili tajemství Zlatého vejce a ve druhé části hry osvobodili svého zajatce z hlubin Černého jezera. Obsahuje120 hracích kartiček s účastníky turnaje, vodní plochou, podvodními živočichy a Zlatým vejcem, návod česky a slovensky.
3.úkol – Cesta bludištěmCílem hry je projít co nejdříve bludiště a získat Pohár tří čarodějnických škol – OHNIVÝ POHÁR.Každý hráč postupuje na svém hracím plánu bludiště pomocí kartiček s různými cestami, kdy musí překonávat překážky, které jim nadělují soupeři. Obsahuje 4 hrací plány, 4 figurky, 120 hracích kartiček s různými cestami a překážkami, 4 kartičky s Ohnivým pohártem, návod česky a slovensky.
Originální stolní rodinná hra pro malé i velké hráče, se kterou se stanete součástí známého příběhu Harry Pottera. Díky jednoduchým pravidlům si ji s chutí zahraje jak skalní fanoušek hrdinů z Bradavic, tak třeba i dědeček, který příběhy Joanne Rowlingové nezná.Soutěž probíhá od 25. 11. do 11. 12. 2022 do 23,59 h v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Hra Harry Potter Lektvary pro pokročilé v hodnotě 499 Kč
  • 2. místo: Hra Harry Potter Lektvary pro pokročilé v hodnotě 499 Kč
  • 3. místo: Hra Harry Potter Turnaj tří čarodějnických škol v hodnotě 699 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
27. 11. 2022 – 11. 12. 2022
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/listopado…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům