Numerologie – Od data narození k nezměrnému bohatství

Člověk za celý svůj život hledá několik způsobů, jak ovládnout svůj osud. Obrací se na vnější esoterické síly, nebo zkouší hledět hluboko do svého nitra, pročítá horoskopy štěstí, nechává si vyložit karty osudu. Co kdybyste zjistili, že odpovědi na své otázky naleznete při pouhém pohledu na den, ve kterém jste se narodili? Ano, vaše datum narození skrývá mnohem víc tajemství, než tušíte. Je možné, že by pouhé sestavení cifer skrývalo klíč k nezměrnému bohatství či neomezenému životnímu štěstí?

 Významu čísel  a jejich vlivu na náš život se věnuje numerologie. Nauka o číslech, která je člověku známá již od dob starověkých Egypťanů. Numerologie každému z čísel přikládá váhu, vysvětluje, jak ovlivňují naše životy od narození až do smrti a předpovídá naše šance na život v blahobytu. Umí-li člověk správně posoudit smysl čísel, která s námi byla spojena v den, kdy jsme přišli na tento svět, dokáže je pak využít ve svůj prospěch.

Ve hrách a soutěžích hrají čísla jasnou a přímou roli. Zde může náhoda a pravděpodobnost spojená s čísly znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou. Pochopení těchto šancí může zlepšit naše šance, nebo nás alespoň lépe informovat o pravděpodobnosti různých výsledků.

Praktický příklad toho, jak čísla ovlivňují naše šance ve hrách, lze vidět v online kasinech. Například 10€ bonus v kasíne se může zdát jako malé číslo, ale může výrazně zvýšit vaše šance na výhru bez dalších investic. Takové bonusy představují nejen peněžní hodnotu, ale také příležitost využít sílu čísel v hazardních hrách.

 V tomto článku si společně postupně vysvětlíme a ukážeme, jaký vliv mají čísla na štěstí, které nás v životě potká, na naše šance v různých soutěžích a hrách, jak číslům naslouchat, chystáme-li se k velkým životním rozhodnutím, či jak potenciálu čísel využít naplno. Podíváme se na astrologický význam čísel a jak určují pravděbodobnost dnů, času či období, ve kterých je štěstí na naší straně.

Numerologie v kontextu

Numerologie je starodávná disciplína, která číslům přiřazuje specifické vlastnosti. Pracuje s čísly od 1 do 9, přičemž každé z čísel má svůj jedinečný význam i vliv na osobní znaky i osudy lidí. Nejkritičtějším prvkem numerologie je právě datum narození. Věří, že v sobě skrývá hluboké odhalení o jedinci a vhled do nejen jeho osobnosti, ale i jeho životních příležitostí a šancí ve světě výher a soutěží.

numerologie2

Původ numerologie sahá již tisíce let zpět, důležitost čísel si uvědomovali nejen starověcí Egypťané, ale i Řekové či Mayové. Za otce numerologie je často považován právě řecký matematik Pythagoras. Právě on díky kombinování matematiky a mysticismu karmy a osudu, položil základy pro numerologii, která je nám známa dnes. Z novějších myslitelů nauce o číslech věnoval pozornost například známý filozof Sigmund Freud, který si ne nadarmo všímal určitých souvislostí spojených s čísly.

 Ačkoliv numerologie datuje daleko do minulosti, má své místo i v moderním světě a ovlivňuje každodenní život lidí mnohými způsoby. Na význam čísel se lidé obrací, když chtějí lépe porozumět sobě samým i své životní cestě. Numerologická analýza nám může poskytnout obecný náhled na náš život, oblasti, které si zaslouží práci na osobním rozvoji, ale i jak pomocí čísel obrátit štěstí na naši stranu a vyzrát nad hazardní hrou. Na čísla se můžeme obrátit i pokud hledáme odpovědi na vztahové otázky, můžeme v nich číst význam životních událostí, které nám přišly do cesty. Díky numerologii zjistíme naše šťastné číslo, které nás povede naším celým životem a pomůže dát směr našim rozhodnutím.

Význam osudových čísel aneb číslo životní cesty

Je-li pro vás numerologie zahalená tajemnem a nevíte, kde začít, nejdůležitějším prvním krokem pro vás bude zjistit, jaké je číslo vaší životní cesty. Zjistíte ho právě odvozením z data narození. Číslo vaší životní cesty zjistíme součtem všech čísel, ze kterých se vaše datum narození skládá. Pokud jste se například narodili 4.2.1998, získáte součtem číslo 33. Jeho dalším součtem se dostanete k číslu 6. Význam čísel a jejich vliv na náš osud, štěstí a život si vysvětlíme v následující tabulce.

1Jednička je symbolem počátku. Vztahujeme-li jedničku k člověku, pak je významem probuzení z nevědomí či uvědomění si sebe sama. Jednička vám naznačuje nahlédnout do svého nitra a věřit ve vnitřní sílu a individualitu.
2Dvojka je naopak symbolem duality a protikladů. Rozšiřuje vědomí a rozpoznání. Ukazuje nám, že vše má dvě strany a dává nám možnost výběru. Přisuzuje se jí ženská energie – citlivost, empatie, láska či něha. Dvojka vám napoví naslouchat vnitřnímu hlasu a intuici.
3Číslo tři je v numerologii symbol tvořivosti, přátelství a kreativity. Je od pradávna dokonce spojováno s magií – platí pravidlo, že magické formule je třeba opakovat několikrát, aby začaly fungovat.
4Čtyřka je číslem pracovitosti, odpovědnosti, stability a pravidel. Je symbolem vašeho pevného základu a zázemí v materiálním světě.
5Pětka je mocné číslo. Vyznačuje se temperamentem, touhou po dobrodružství, silnou vůlí a svobodou. Je-li vaše číslo pětka, pak vám napovídá napojit se na svou duši a oddat se duchovnímu vedení.
6Číslo šest je spojováno s láskou, krásou, partnerským životem a rodinou. Šestka napovídá silnou paměť, touhu po dokonalosti a ctihodné hodnoty.
7Sedmička je číslem moudrosti, duchovna a mystiky. Je považováno za kosmické číslo a její kouzlo omamuje lidstvo po tisíce let. Pokud je člověk spjat s číslem sedm, má dar předvídat, co se stane, oplývá silnou intuicí a dokáže posoudit, zda bude něco fungovat či nikoliv.
8Číslo osm je jedním z nejdůležitějších čísel v numerologii. Je spojováno s rovnováhou a harmonií, je symbolem dokonání a nový začátek. Osmička vám napovídá předurčení k úspěchu díky pracovitosti, píli a vytrvalosti.
9O devítce často uslyšíte jako o božském čísle. Jako poslední jednociferné číslo v sobě skrývá konec, ale i začátek nových věcí. Postrčí vás ke změně a napoví vám o síle vašich analytických schopností.
    11Dvojciferným číslům se v numerologii dostává hluboké důležitosti. Číslo 11 se již dále, stejně jako 22 a 33 nesčítá a skrývá význam již samo o sobě. Jedenáctka je mocná a silná. Osciluje mezi jedničkou a dvojkou, což znamená, že v sobě skrývá nezměrnou duchovní schopnost a znásobuje sílu intuice.
    22Číslo 22 je vyjadřuje hlubokou intuici, citlivost a jasnovidné schopnosti. Lidé s tímto číslem se vyznačují vysokou inteligencí a mnohdy se zabývají kolektivními otázkami společnosti.
    3333 je číslo andělské. Je číslem neskonalé vytrvalosti a pilné práce. Napovídá vám, ať nepolevujete ve svých snech a projektech a že námaha, kterou vynakládáte vám přinese ovoce.

.

Numerologie jako součást života

Pomocí čísel proveďte analýzu vaší osobnosti a odkryjte tajemství, jež čísla schovávají zrovna ve vašem případě. Třeba na vás váš šťastný den teprve čeká a dlouho očekávaný jackpot je na dosahu ruky. Každé číslo v sobě skrývá znamení, jak vzít osud do vlastních rukou a dosáhnout pravidelné dávky štěstí.

numerologie3

Poté, co odhalíte význam jednotlivých čísel, přichází na řadu aplikovat jejich moudrost do vašich každodenních životů. Numerologická čísla vám dají nadhled do různých oblastí – od osobnosti, vztahy po práci a finance. K číslům si můžete jít pro radu i pokud zkusíte svoje štěstí v soutěžích za výhru, či pokud se rozhodnete okusit adrenalin online kasina, například toho slovenského. Představte si situaci, kdy přemýšlíte, zda je ten správný čas koupit si výherní los, odehnat pochybnosti a vsadit svou víru na výhru – numerologie vám napoví, jak využít vašeho čísla životní cesty, abyste se dozvěděli, který den je tím vaším šťastným nebo který z losů, pro vás nejpravděpodobněji bude ten nejvhodnější. Vsaďte na svoje štěstí třeba hned, získejte bonus bez vkladu v online kasine a zjistěte zda jackpot čeká právě na vás!

 

Numerologie jako klíč ke štěstí

Numerologie, magičnost čísel a tajemství, jež skrývají, lákají duše lidí již po staletí. Ne nadarmo se číslům přikládá důležitost a mnohdy věříme, že v sobě dokonce skrývají sílu nasměrovat naše osudy. Je možné, že by unikátní sestavení cifer našeho data narození mohlo předurčit štěstí nebo dokonce i bohatství, jehož dosáhneme? Přesvědčte se sami. ponořte se do tajů numerologie a rozluštěte čísla, která vás provází od vašeho narození a která v sobě skrývají sílu splnit všechna vaše přání a naplnit váš potenciál. Je čas na váš vítězný tah!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *