Soutěž o 2 balíčky série Dobrodružství Jacka Courtneyho (Průtrž, Blesk, Příval) | Souteže.cz

Soutěž o 2 balíčky série Dobrodružství Jacka Courtneyho (Průtrž, Blesk, Příval)

Pojďte si zasoutěžit o balíček 3 knih série Dobrodružství Jacka Courtneyho z pera slavného Wilbura Smithe. Knihy jsou určené mladým čtenářům, v nichž o dobrodružství a napětí není nouze. Balíčky knih čekají na 2 výherce!
 

Průtrž

Představitel nejmladší generace, čtrnáctiletý Jack, odlétá s rodiči do afrického Konga. Ti se zde mají zúčastnit konference o ochraně životního prostředí, zatímco Jack spolu se svými dvěma kamarády, Xanderem a Amelií, se vydává na safari pozorovat gorily. Poklidnou prohlídku džungle však naruší podivní chlápci v maskáčích a se samopaly, a navíc po návratu naši hrdinové zjišťují, že Jackovi rodiče zmizeli. Ztratili se? Měli nehodu? Byl to snad únos? Jack se pouští do složitého a dobrodružného pátrání, během něhož se dostane až do nebezpečného tantalového dolu svého strýce. Podaří se mu rodiče nakonec najít? Vydejte se s Jackem a jeho kamarády vstříc dobrodružství v srdci Afriky.

Blesk

Jack, Amelie a Xander se opět ocitají v Africe, tentokrát na bělostných písčitých plážích Zanzibaru, poblíž kterých pod hladinou pátrají po pokladech ztracených bohatými turisty. Výtěžek ze svého pátrání chtějí použít na podporu projektu na záchranu korálových útesů. Těsně před koncem pobytu ale plují dál než obvykle, jejich člun je vlákán do pasti a oni padnou do rukou somálským pirátům. Aby za ně jejich rodiče nemuseli platit výkupné, vymýšlejí naši hrdinové plán útěku. Po nuceném přesunu do výcvikového tábora pro dětské vojáky se jejich jedinou nadějí stává chytrý somálský chlapec Mo. Podaří se jim společně převézt krutého Generála Sira a uniknout?

Příval
Ve třetím díle série se Jack s kamarády Amelií a Xanderem a opět i bratrancem Calebem vydává na dobrodružnou výpravu za polární kruh. Pod záminkou pomoci Jackově matce s environmentálním projektem chtějí naši hrdinové natočit film o aktivitách jedné podezřelé společnosti. Ta jim celou expedici ale zároveň financuje. Opravdu jí na srdci leží udržitelné zdroje energie, jak tvrdí? Nebo je v tom něco mnohem temnějšího? Zatímco Jack spolu s přáteli jezdí se psím spřežením, rybaří pod ledem, řídí sněžné skútry a spí ve vlastnoručně postaveném iglú, začínají je postihovat různé nehody včetně Calebova zápasu se smečkou vlků. A mohou vlastně důvěřovat Jonnymu Armfieldovi, který celý výlet zorganizoval?Vydejte se s Jackem na nekonečné arktické pláně a zjistěte, co mají tajemní investoři vlastně za lubem.
Soutěž o 2 balíčky série knih: PrůtržBlesk a Příval probíhá od 6. října do 12. října 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Balíček 3 knih: Průtrž, Blesk, Příval v hodnotě 900 Kč
  • 2. místo: Balíček 3 knih: Průtrž, Blesk, Příval v hodnotě 900 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
6. 10. 2022 – 12. 10. 2022
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům