Soutěž o 2 výtisky knihy Amanda (Legie 2. díl) | Souteže.cz

Soutěž o 2 výtisky knihy Amanda (Legie 2. díl)

Patříte k fanouškům knih Františka Kotlety? Jeho nejnovější série Legie si získala už spoustu kladných ohlasů. Pojďte zkusit štěstí v soutěži o druhý díl - Amanda.Vítejte v sérii Legie - novém světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.

Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten, kdo si jej uhájí v boji. To ví i posádka lodi Kraksna. Lidstvo je zotročeno mocnou mimozemskou rasou, a tak za pomoci technologie prastaré vesmírné civilizace hledají cestu, jak svoji planetu osvobodit. Nebo alespoň nakopat zadek těm modrým parchantům, co ji vyplenili.Život je ale otázkou priorit. Na planetě Namathé se údajně nachází lidská žena, kterou je třeba zachránit. Hlavně ze vznešených humanitárních důvodů, to dá přece rozum. Jenže když při tom pracujete pro mimozemského mafiána, co vypadá jako slepice, mají věci tendenci se poněkud komplikovat.
Soutěž o 2 výtisky knihy Amanda (Legie 2. díl) probíhá od 1. dubna do 8. dubna 2021 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Amanda (Legie 2. díl) v hodnotě 299 Kč
  • 2. místo: Kniha Amanda (Legie 2. díl) v hodnotě 299 Kč
  • 3. místo: Kniha Amanda (Legie 2. díl) v hodnotě 299 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
1. 4. 2021 – 7. 4. 2021
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům