Soutěž o 2 výtisky knihy Antonia a její dcery | Souteže.cz

Soutěž o 2 výtisky knihy Antonia a její dcery

Krajina protkaná vůní olivovníku, zapadající slunce líbající plody ve vinohradu a silné osudy toskánských žen… Láká vás takový příběh? Zkuste vyhrát knihu Antonia a její dcery.
Antonia a její dcery je silný román Marleny de Blasi, který se dotkne všech vašich smyslů. Tentokrát vás autorka zavede na rodinnou farmu v srdci žhavé Itálie. Seznámí vás s temperamentní Antonií, pozoruhodnou ženou dohlížející na pořádek a chod domácnosti, ve které bydlí čtyři generace nebojácných a houževnatých toskánských žen. Popíše vám její životní příběh, do něhož se vepsalo běsnění druhé světové války, láska i smutek, hluboká tajemství i doutnající hněv. Uvaří vám. Pokrmy provoněné oreganem, olivami a lahodným kaštanovým medem. Rozesměje vás a zcela nepochybně vás dojme svou vřelostí a spontaneitou.

Další z řady „italských“ memoárů od autorky mezinárodního bestselleru Tisíc dnů v Toskánsku přináší krásný i bolestný příběh Antonie, hrdé a dominantní matky rodu, vůdčí osobnosti čtyřgenerační rodiny silných toskánských žen.
Soutěž o 2 výtisky knihy Antonia a její dcery probíhá od 21. ledna do 27. ledna 2021 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Antonia a její dcery v hodnotě 298 Kč
  • 2. místo: Antonia a její dcery v hodnotě 298 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
21. 1. 2021 – 27. 1. 2021
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům