Soutěž o 2 výtisky knihy Řeka zázraků (s podpisem autora) | Souteže.cz

Soutěž o 2 výtisky knihy Řeka zázraků (s podpisem autora)

S touto knihou otevřete vnitřní svět moderátora oblíbeného televizního pořadu Zázraky přírody Vladimíra Kořena. Pojďte si o ni zasoutěžit. 2 výherci získají knihu Řeka zázraků s podpisem autora.
Řeka zázraků 

Dvanáct strhujících povídek Vás jako řeka provede padesáti lety života. Mění se kulisy, lidé i pocity. V detailech a s otevřeností, kterou nenajdete v bulvárních novinách, kterou nevidíte v televizních zprávách.

Příběhy se rodí mezi domy lázeňských Teplic, mezi horami Českého středohoří, mezi skalami kokořínského a řepínského dolu. Projdete se velínem zpravodajství České televize i kanceláří říčanské radnice. Zažijete jízdu oranžovým trabantem nebo červenou škodovkou včetně nesčetných nehod. Dotknete se významných okamžiků naší historie od vítězství českých hokejistů v Naganu po útok na mrakodrapy v New Yorku. Ale budete také u narození čtyř dětí a též u mužského porodu. Zažijete drama šachových i životních partií. Hlavně se ale budete procházet po břehu nádherné řeky Ohře, která se během padesáti let osudově mění.

Své příběhy si najdou maminky, babičky, rybáři, milovníci a ochránci přírody, šachisté, vášniví čtenáři i poklidní sběratelé poštovních známek. Je bohatá, jak jen může život být. Vždyť každý žijeme Řeku zázraků. Můžete ji vidět. Stačí otevřít.

Soutěž o 2 výtisky knihy Řeka zázraků s podpisem autora probíhá od 20. června do 26. června 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Řeka zázraků (s podpisem autora) v hodnotě 398 Kč
  • 2. místo: Kniha Řeka zázraků (s podpisem autora) v hodnotě 398 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
21. 6. 2024 – 26. 6. 2024
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům