Soutěž o 2 výtisky knihy Srdce nemá vrásky (s podpisem autorky) | Souteže.cz

Soutěž o 2 výtisky knihy Srdce nemá vrásky (s podpisem autorky)

Pojďte zkusit štěstí v soutěži o druhou knihu autorky Blanky Malé Srdce nemá vrásky, kterou podepsala nejen ona, ale i její přítel Agostino, tedy oba hlavní hrdinové příběhu. Knihu získají 2 soutěžící.Četli jste knihu Láska ve špičce italské boty? Pak víte, že jde o skutečný příběh autorky Blanky Malé, která je hlavní hrdinkou, s níž se nyní opět setkáváme v září 2021. Už pár měsíců si v Kalábrii žije svůj italský sen se vším, co k němu patří. Nechybí křišťálové moře, výhled na Stromboli, báječné jídlo a pohledný Ital – osudový muž, který se nebojí plánovat s Blankou společnou budoucnost. A to i navzdory jejich sedmnáctiletému věkovému rozdílu.
 Děj se však nebude odehrávat jen v Kalábrii u Agostinových rodičů. S Blankou a Agostinem totiž zavítáme i na návštěvu do Prahy a Hradce Králové, kde se opět setkáme s Blančinou kamarádkou Rózou a Jiřinkou a s jejími dcerami Mirkou a Annou. Kromě slunné Sicílie a Česka zavítáme také do zasněžených Dolomit, kam se Blanka s Agostinem na čas přestěhují za prací.
 Také v knize Srdce nemá vrásky najdete (stejně jako v Lásce ve špičce italské boty) řadu tradičních italských receptů. Můžete se tak těšit například na Purpetti i milingiani neboli kalábrijské lilkové kuličky, Chiacchiere di carnevale neboli karnevalové povídačky či tradiční kalabrijský vánoční pokrm – špagety s ančovičkami a opečenou strouhankou.

V tomto pokračování se dozvíte, jak se vyvíjí Blančin a Agostinův vztah.
 Zasáhne do Agostinova rozhodnutí jeho tradičně smýšlející katolická rodina, pro kterou je manželství posvátné? Poznamená jejich vztah přesun do italských Dolomit? Nechte se vtáhnout do příběhu, ve kterém se opět setkáte s Agostinem, Annou, Rózou, signorou Domenicou a dalšími postavami, které vás provázely knihou Láska ve špičce italské boty.
Soutěž o 2 výtisky knihy Srdce nemá vrásky s podpisem autora probíhá od 3. července do 10. července 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Srdce nemá vrásky v hodnotě 398 Kč
  • 2. místo: Kniha Srdce nemá vrásky v hodnotě 398 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
4. 7. 2024 – 10. 7. 2024
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům