Soutěž o 2 výtisky knihy Žirafy mají velikánské srdce | Souteže.cz

Soutěž o 2 výtisky knihy Žirafy mají velikánské srdce

Zasoutěžte si o dětskou knihu pro čtenáře od 9 let. Kniha Žirafy mají velikánské srdce se stala vítězem nejprestižnější finské literární ceny Finlandia Junior Prize za rok 2022.Ach, to srdce! Snadno se zlomí, těžko se léčí. Ještě že člověk nemá tři jako chobotnice! I když vlastně by to bylo docela praktické, protože by se mohla lámat a zase uzdravovat na střídačku.

Veze je devět let a žije s tátou na Žirafím ostrově. Tenhle ostrov připomíná tvarem žirafu a uprostřed něj se nachází velikánské jezero zvané Žirafí srdce, jehož průzračná, teplá voda láká ke koupání. Zato tátovo srdce mrazivě krásná Viola mění v kus ledu… Tak to aspoň Veze připadá, a proto se rozhodne něco podniknout. S kamarádem Nelsonem, jeho fenkou Florou a báječně potřeštěným dědou Hektorem vyrazí na divokou jízdu přes Krkošíji a Tělokraj až na Pevninu. Najde Vega během cesty svou mámu, kterou nikdy nepoznala? A povede se jí rozehřát tátovo srdce?

Vega žije v podivuhodném světě, kde se záhony zalévají limonádou a všude se to hemží lžícouny, darmoplky a mrožvědy, ale i pro ni je nakonec nejdůležitější jedno - někam patřit a být přijímána se vším všudy.

Soutěž o 2 výtisky knihy Žirafy mají velikánské srdce probíhá od 14. března do 20. března 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Žirafy mají velikánské srdce v hodnotě 429 Kč
  • 2. místo: Kniha Žirafy mají velikánské srdce v hodnotě 429 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
14. 3. 2024 – 20. 3. 2024
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům