Soutěž o 2x balíček 2 knih: Manekýna+Nástěnkář | Souteže.cz

Soutěž o 2x balíček 2 knih: Manekýna+Nástěnkář

Soutěžíme o dvě novinky autorské dvojice Tomáš Kristl a Sofie Králová. Balíček knih Manekýna+Nástěnkář čeká na 2 výherce! Soutěž o balíček knih Manekýna a Nástěnkář probíhá od 30. srpna do 4. září 2019 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.
Manekýna

Začínající novinářka Joana se právě přestěhovala do pronajatého bytu činžovního domu na okraji Londýna. Při rekonstrukci jednoho z pokojů nalézá ukrytý deník mladé ženy. Příběh neznámé, který se Joaně pozvolna odkrývá při čtení řádků, ji natolik strhává, že doslova hltá každou další stránku. Deník však končí nedopsán. Joanina zvědavost ji přivede k myšlence nalézt ženu z deníku a pouští se do pátrání. Naráží však jen na podivnou neochotu a mlčení sousedů. Když se ale souhrou okolností domluví s redakcí na vydání článku o neznámé ženě, pak události dostávají rychlý spád.

Nástěnkář

Mladý spisovatel Adam se ocitá na rozcestí své profesní kariéry. Po velkém úspěchu jeho prvního milostného románu přichází rychlý pád a jeho následující dvě knihy u čtenářů propadnou. U svého nakladatele dostává Adam poslední šanci. Příští kniha musí být bestseller.Adam se své šance chopí, ale zatím netuší, jak se k vysněnému cíli přiblížit. Potřebuje inspiraci, příběh a emoce. A to vše musí smíchat ve správném poměru do jediného koktejlu, který nakonec vtiskne do své příští knihy. Jenže Adamovi zatím všechny ingredience chybí.Až po jednom pánském večeru a několika chlapských radách dostává spásnou myšlenku. Nikdo muži nedá víc emocí než zamilovaná žena. A toho by se dalo využít, napadá ho. Adam rozehrává hru plnou milostných lží, slz a zlomených srdcí. Ale jeho plán dokonale funguje. Až do chvíle, kdy potká mladou fotografku Kristin.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Balíček 2 knih: Manekýna a Nástěnkář v hodnotě 598 Kč
  • 2. místo: Balíček 2 knih: Manekýna a Nástěnkář v hodnotě 598 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
30. 8. 2019 – 4. 9. 2019
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ s.r.o.
KNIHCENTRUM.CZ s.r.o.
Smetanovo nám.222/8
Ostrava 70200
IČ: Česká republika

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010320
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům