Soutěž o 3 audioknihy Vlastimila Vondrušky | Souteže.cz

Soutěž o 3 audioknihy Vlastimila Vondrušky

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
U příležitosti nedávného vydání novinkové audioknihy podle námětu a scénáře Vlastimila Vondrušky Ulička hanby, přinášíme soutěž o tři CD. Tři z vás tak mohou získat dramatizaci, na jejímž nahrávání se podílelo na sedmnáct herců, mezi nimi například Jaromír Meduna, Pavel Rímský nebo Simona Postlerová.
Již dávno, ve svém mládí Jiří Adam z Dobronína poznal Sabinu, která se později stala majitelkou jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském. Kromě něj vlastnila také hampejzy v Krakově, v nuzné osadě pod novoměstskými hradbami u Vltavy. Tomu odpornému místu se říkalo Ulička hanby a právě zde došlo k vraždě zámožného šlechtice, vlivného člena královského dvora.
Bakalář Petr s Rozárkou a se svým nedávno narozeným synkem tráví léto na jeho statcích mimo Prahu, a tak královský písař začne pátrat po záludném vrahovi spolu se Sabinou. Na světlo se vynořují okolnosti, které spojují pražskou spodinu s královskými úředníky na vysokých postech. V tomto případu půjde všem zúčastněným o život, protože proti nim stojí bezohledný zločinec.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu najdete na stránkách naposlech.cz, vyplnit své kontaktní údaje, abychom vás mohli uvědomit o výhře, a mít štěstí při losování. Naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Sledujte tedy audioknižní dění na facebook.com/naposlech a znásobte tak svou případnou výhru.
Soutěž končí v neděli 25. 10. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Ulička hanby na CD v hodnotě 299 Kč
  • 2. místo: audiokniha Ulička hanby na CD v hodnotě 299 Kč
  • 3. místo: audiokniha Ulička hanby na CD v hodnotě 299 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
20. 10. 2015 – 25. 10. 2015
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům