Soutěž o 3 dětské dvojjazyčné knihy | Souteže.cz

Soutěž o 3 dětské dvojjazyčné knihy

Soutěžíme o 3 krásné dvojjazyčné knihy pro děti: Heidi, děvčátko z hor, Petr Pan a Alenka v říši divů.The Story of Heidi/Heidi, děvčátko z hor

Jazyková úroveň A1-A2.

Podle příběhu Johanny Spyri.Když malá Heidi osiří, je poslána do Alp žít se svým podivínským dědečkem. Život v horách si zamiluje, hraje si na slunci a vyrůstá obklopená čistou přírodou. Její život se ale náhle změní, když je přinucena žít ve městě. Najde si tam novou kamarádku, ale po životě v horách se jí začne stýskat. Dokáže najít cestu zpátky tam, kam patří?

Alice in Wonderland/Alenka v říši divů

Jazyková úroveň A1-A2.

Podle příběhu Lewise Carrolla.Příběh o Alence, malé holčičce, která se králičí norou dostane do kouzelného světa bezmezné fantazie, milují čtenáři všech generací. Následujte Alenku a seznamte se se všemi prapodivnými obyvateli říše divů: Bílým králíkem, Srdcovou královnou, bláznivým Kloboučníkem a mnoha dalšími.
Petr Pan

Jazyková úroveň A2-B1.

Podle příběhu Jamese Matthew Barrieho."Všechny děti vyrostou. Všechny kromě jednoho." Tímto zvláštním dítětem je Petr Pan. Jednoho dne ve snaze dohonit svůj stín vpadne do pokoje tří dětí – Wendy, Michaela a Johna. Na oplátku za Wendyinu pomoc navrhne Petr třem sourozencům, že je vezme s sebou zpět do svého úžasného, kouzelného domova, země Nezemě. Zažijte dobrodružství dětí Darlingových a seznamte se s vílou Zvonilkou, Ztracenými chlapci a děsivým kapitánem Hookem.

Soutěž o 3 dětské dovjjazyčné knihy: Heidi, děvčátko z horPetr Pan a Alenka v říši divů probíhá od 25. března do 31. března 2021 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: The Story of Heidi/Heidi, děvčátko z hor v hodnotě 129 Kč
  • 2. místo: Alice in Wonderland/Alenka v říši divů v hodnotě 129 Kč
  • 3. místo: Petr Pan v hodnotě 129 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
25. 3. 2021 – 31. 3. 2021
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům