Soutěž o 3 výtisky knihy Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově + hrnek, přívěsek, magnetka a placka | Souteže.cz

Soutěž o 3 výtisky knihy Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově + hrnek, přívěsek, magnetka a placka

Tentokrát jsme pro vás připravili soutěž o dětskou knihu Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově, kterou ocení kluci i holky. A to není vše. Ke knize dostanou 3 výherci hrnek s motivem dinosaurů, přívěsek, magnetku a placku.Vydejte se spolu s Kubíkem na dobrodružnou výpravu Dinoostrovem! Prožijete sedm úžasných příběhů, které se odehrávají na souši, ve vzduchu i pod mořskou hladinou. Kniha obsahuje nejen jedinečný příběh, ale také naučná fakta vycházející z nejnovějších poznatků o dinosaurech a jejich životě před milióny let.

Příběh knihy vypráví o malém Kubíkovi, který se vydává na Dinoostrov za svým strýcem Alanem, aby zde poznal svět dinosaurů. Kubík se velice zajímá o dinosaury. Doma ve svém pokoji si rád hraje s figurkami dinosaurů, prohlíží si dinosauři knížky nebo sleduju filmy a seriály na toto téma.

Po příjezdu na ostrov vezme strejda Alan Kubíka na dobrodružné výpravy za poznáním dinosaurů. Kubík dostane vlastní uniformu malého průzkumníka a spolu se svým strýcem zažívají neuvěřitelné příběhy v prostředí triasu, jury i křídy.

V jedné z kapitol se Kubík stane dokonce hrdinou, když zachrání strejdu Alana a jednoho z návštěvníků Dinoostrova před rozzuřeným Tyrannosaurem rexem.

Do svého deníčku si kreslí vše, co na Dinoostrově zažije. O tyto a další barevné ilustrace je knížka také doplněna.

Kromě dobrodružství ve skalách se Kubík s Alanem vydají také na výpravu vrtulníkem nebo pod mořskou hladinu v ponorce. Alan se vždy snaží Kubíka naučit něco nového a vypráví mu vše, co zná o jednotlivých druzích dinosaurů a jejich způsobu života. Díky tomu knížka obsahuje také mnoho zajímavých faktů, které vycházejí z nejnovějších poznatků z oboru paleontologie.

Přečtěte svým nejmilejším tento poutavý příběh a předejte jim zábavnou formou nejnovější poznatky o tvorech, kteří zde žili miliony let před námi.

Soutěž o 3 výtisky knihy Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově + dárkové předměty s dinomotivem probíhá od 24. listopadu do 30. listopadu 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově + hrnek, přívěsek, magnetka a placka v hodnotě 999 Kč
  • 2. místo: Kniha Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově + hrnek, přívěsek, magnetka a placka v hodnotě 999 Kč
  • 3. místo: Kniha Kubíkova dobrodružství na Dinoostrově + hrnek, přívěsek, magnetka a placka v hodnotě 999 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
24. 11. 2022 – 30. 11. 2022
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům