Soutěž o 3 výtisky knihy Mlha nad Shadow Sands | Souteže.cz

Soutěž o 3 výtisky knihy Mlha nad Shadow Sands

Knihou Kanibal z Nine Elms odstartoval Robert Bryndza sérii s hlavní hrdinkou Kate Marshalovou, bývalou policistkou, která se stala soukromou vyšetřovatelkou. A vy můžete vyhrát druhou knihu z této série. Mlha nad Shadow Sands čeká na 3 výherce!
Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha?

Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti.

Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí?

Soutěž o 3 výtisky knihy Mlha nad Shadow Sands probíhá od 26. listopadu do 2. prosince 2020 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Mlha nad Shadow Sands v hodnotě 339 Kč
  • 2. místo: Kniha Mlha nad Shadow Sands v hodnotě 339 Kč
  • 3. místo: Kniha Mlha nad Shadow Sands v hodnotě 339 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
26. 11. 2020 – 2. 12. 2020
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům