Soutěž o 3 výtisky knihy Povídky a jedna báseň | Souteže.cz

Soutěž o 3 výtisky knihy Povídky a jedna báseň

Pojďte si zasoutěžit o nejnovější povídkovou knihu Zdeňka Svěráka Povídky a jedna báseň. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky, mít štěstí při losování a kniha je Vaše! Získají ji 3 výherci.

Zcela nové povídky různého ladění z pera českého velikána, z nichž některé jsou humorné, jiné vedou k zamyšlení, ale všechny jsou protkané autorovou laskavostí a životní moudrostí. Inspirací pro povídky Zdeňka Svěráka je život sám a kdokoli z nás se mohl v životě dostat do stejné situace jako jejich hrdinové.Bonusem knihy je báseň, která nečekaně předpovídá budoucnost českého národa, a navíc v jedné povídce mohou jen sami čtenáři odhalit pachatele trestného činu.

"Moje třetí knížka povídek vás má svým názvem oklamat, že se jedná o skvělé čtení. Proto jsem jejího grafika ponoukl, aby spojka "a" byla na obálce nenápadná. Pravda je, že obsahuje povídky různého ladění. Nejveselejší je asi Ruina (1963), nejsmutnější je možná Generál (2020). Některé jsou ze života, jiné jsou vymyšlené, ale tak věrohodně, že to nemůžete odhalit. Byl bych rád, kdybyste ve všech našli dávku humoru. Je tam různě poschovávaný, ale doufám, že tam je, protože jinak by mě psaní ani nebavilo."

Soutěž o 3 výtisky knihy Povídky a jedna báseň probíhá od 29. dubna do 5. května 2021 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Povídky a jedna báseň v hodnotě 249 Kč
  • 2. místo: Kniha Povídky a jedna báseň v hodnotě 249 Kč
  • 3. místo: Kniha Povídky a jedna báseň v hodnotě 249 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
29. 4. 2021 – 5. 5. 2021
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům