Soutěž o 3 výtisky knihy Průvodce přírodou na výlety | Souteže.cz

Soutěž o 3 výtisky knihy Průvodce přírodou na výlety

Naučte se poznávat přírodu s průvodcem, v němž najdete popisy 550 nejvýznamnějších a nejznámějších živočichů, rostlin a hub. Získají ho 3 soutěžící.Flóra a fauna střední Evropy je neuvěřitelně rozmanitá – stejně jako je rozmanitá středoevropská krajina. Některé rostliny a živočichy dobře znáte, s jinými se máte možnost v tomto průvodci seznámit. Nebude vám pak dělat problémy rozpoznat je třeba na dovolené. Kniha vás zavede do různých středoevropských oblastí, tzv. biotopů, pro které jsou typické určité rostliny a živočichové. Tak se dokážete jednoduše zorientovat všude tam, kam při svých cestách zavítáte.

Jezevec se cítí nejlépe v lese, kdežto ježek se rád zdržuje v blízkosti lidských sídel. Kdo tohle zná, dokáže všude v přírodě snadno objevit a pozorovat nejrůznější zvířata a rychle je poznat podle typických znaků či stop, které za sebou zanechávají. Pokud si chcete na procházce také na něčem pochutnat, v tomto průvodci máte možnost seznámit se s běžnými jedlými rostlinami našich lesů a luk a naučíte se spolehlivě rozpoznat ty jedovaté a zdaleka se jim vyhnout.

Ať už vyrazíte do lesa za městem, kocháte se rozmanitostí přírody uprostřed luhů a hájů, sluníte se u jihočeského rybníka nebo třeba sjíždíte divokou Salzu, šplháte po tatranských štítech či vycestujete až k mořskému pobřeží, flóra a fauna střední Evropy vás uchvátí svojí pestrostí.

Soutěž o 3 knihy Průvodce přírodou na výlety probíhá od 20. ledna do 26. ledna 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Průvodce přírodou na výlety v hodnotě 369 Kč
  • 2. místo: Kniha Průvodce přírodou na výlety v hodnotě 369 Kč
  • 3. místo: Kniha Průvodce přírodou na výlety v hodnotě 369 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
20. 1. 2022 – 26. 1. 2022
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům