Soutěž o 3 výtisky knihy Ztracen na Hedvábné stezce | Souteže.cz

Soutěž o 3 výtisky knihy Ztracen na Hedvábné stezce

Kniha plná dobrodružství, neuvěřitelných příběhů, dobrosrdečných lidí, ale i nebezpečí může být vaše. Zasoutěžte si o titul Ztracen na Hedvábné stezce, s nímž si projedete Turecko, Írán, Arménii, Gruzii, Abcházii, Ázerbajdžán, Turkmenistán, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Kazachstán, Tádžikistán a putování zakončíte v Číně.Projeďte se mnou starodávnou karavanní trasu z Evropy do Číny, kterou ještě žádný Čech sám po zemi a na jeden zátah nezdolal. Kniha je plná dobrodružství, neuvěřitelných příběhů, dobrosrdečných lidí, ale i nebezpečí. Na 576 stranách vyprávím příběh, který může zažít každý z nás, pokud se rozhodne ze dne na den změnit svůj život a vydat se do neznáma. Společně projedeme Turecko, Írán, Arménii, Gruzii, Abcházii, Ázerbajdžán, Turkmenistán, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Kazachstán, Tádžikistán a putování zakončíme v Číně.

Pojďte se společně s autorem ztratit ve vyprahlých pouštích nebo pod hřebeny vysokých hor a objevit starodávná města, která po staletí určovala chod dějin.
V knize naleznete spoustu informací o jednotlivých místech, historii, poznáme společně nejrůznější etnika a jejich zvyky. Kniha je doplněna téměř 50 ilustracemi a více než 120 autentickými fotografiemi.

Soutěž o 3 výtisky knihy Ztracen na Hedvábné stezce probíhá od 1. února do 7. února 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kniha Ztracen na Hedvábné stezce v hodnotě 599 Kč
  • 2. místo: Kniha Ztracen na Hedvábné stezce v hodnotě 599 Kč
  • 3. místo: Kniha Ztracen na Hedvábné stezce v hodnotě 599 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
1. 2. 2024 – 7. 2. 2024
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010720
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům