Soutěž o 3 výtisky knihy Ztracené květiny Alice Hartové | Souteže.cz

Soutěž o 3 výtisky knihy Ztracené květiny Alice Hartové

Kniha Ztracené květiny Alice Hartové je literární debut autorky Holly Ringlandové. Pojďte si o tento román zasoutěžit a prožijte spolu s hlavní hrdinkou příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie. Román čeká na 3 výherce.
Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Když však Alicin život navždy poznamená rodinná tragédie, bere si dívku pod svá křídla babička, o které neměla do té doby ani tušení. Na babiččině květinové farmě má každá rostlina svůj význam a pro Alicino ztracené a zlomené srdce se květomluva stává způsobem, jak vyjádřit slovy nevyjádřitelné. Jak Alice dospívá, odkrývá postupně rodinná tajemství, odhaluje velkou zradu a poznává pravý charakter muže, kterého miluje. Pochopí, že jsou příběhy, které nelze sdělit ani pomocí květin. Pokud chce opravdu získat svobodu, po které touží, musí najít odvahu čelit tomu nejsilnějšímu příběhu, který zná. Svému vlastnímu.

Soutěž o knihu Ztracené květiny Alice Hartové probíhá od 21. listopadu do 27. listopadu 2019 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Ztracené květiny Alice Hartové v hodnotě 398 Kč
  • 2. místo: Ztracené květiny Alice Hartové v hodnotě 398 Kč
  • 3. místo: Ztracené květiny Alice Hartové v hodnotě 398 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
21. 11. 2019 – 27. 11. 2019
Pořadatel soutěže
KNIHCENTRUM.CZ
KNIHCENTRUM.CZ
Smetanovo náměstí 222/8
Ostrava 70200

katerina.zidkova@knihcentrum.cz
702010320
Odkaz na soutěž
https://www.knihcentrum.cz/soutez-o-…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům