SOUTĚŽ o antibakteriální pánské boxerky CityZen | Souteže.cz

SOUTĚŽ o antibakteriální pánské boxerky CityZen

Termín soutěže 15. 6 – 15. 7. 2021 

Začali tričky, na kterých není vidět pot. A teď představili boxerky, na kterých není vidět… prostě ani kapička! A co ještě my chlapi oceníme: nejsou na nich žádné přiblblé cedulky a jsou fakt pohodlné.

V čem jsou boxerky CityZen® unikátní?

Textilní inovace jsou jejich život. A protože jsou to pánové, velkou část jejich inovativních životů tráví oblečeni v trenkách. Zaměřili se tedy na 3 věci, které od svých trenek chce každý chlap:

  • Není vidět ani kapička. Stejně jako trika CityZen® i jejich boxerky absorbují vlhkost na vnitřní straně, takže z vnějšku není nic vidět. A opravdu rychle schnou. V přední části jsou pro jistotu zdvojené.
  • Pohodlí. Promysleli každý šev, vyzkoušeli různé šířky gumy i délky nohaviček… Boxerky navrhli tak, abyste je oblékli a mohli je pustit z hlavy. Naprostý komfort, žádné kompromisy.
  • Antibakteriální úprava. Trenky aktivně ničí bakterie a v kombinaci s rychlým odpařováním tělesné vlhkosti jsou odolné vůči zápachu. A to fakt dlouho.

Na těchto vlastnostech boxerek CityZen® si opravdu zakládají. Dali si ale záležet, aby jejich pánské spodní prádlo bylo perfektní ve všech směrech. 


Šijí trenky pro život

Boxerky šijí z pleteniny, kterou tvoří z 95 % prémiová bavlna a z 5 % Elastan. Tato kombinace spolu s promyšleným přiléhavým střihem je zárukou opravdového komfortu při nošení.Guma je široká 3 cm, což je přesně ta šířka, která se ani nezařezává, ani neohýbá. Vzadu je spojená plochým švem, není tedy zdvojená a netlačí. Uvnitř nejsou žádné cedulky, které by škrábaly i po odstřižení. Vzadu není ani šev, takže nehrozí žádný zaříznutý tanga-efekt. A ještě nohavičky. Ty jsou o 1 cm delší, než je obvyklé, takže trenky skvěle sedí i při pohybu.I u boxerek platí hlavní efekt našich materiálů: Když se zapotíte, uschnou dřív, než by vás mohly začít studit. A můžete si být jistí, že případná vlhkost nebude za žádných okolností vidět.

  
Chcete-li vyhrát antibakteriální pánské boxerky CityZen, odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: 3x antibakteriální pánské boxerky CityZen v hodnotě 1800 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
15. 6. 2021 – 15. 7. 2021
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-boxe…
Soutěžní kategorie
Móda

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům