Soutěž o audioknihu Nezbedníci | Souteže.cz

Soutěž o audioknihu Nezbedníci

Naposlech.cz připravuje každý týden soutěže o audioknihy. Vyhrát je není těžké – stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít štěstí při slosování.
Tentokrát máme něco pro děti – audioknihu Martiny Drijverové Nezbedníci. Načetla ji Lenka Vlasáková s manželem Janem Dolanským a synem Maximiliánem. Více než hodinovou nahrávku v režii Jindřišky Novákové vydal loni Albatros.
Poslechněte si vtipné příběhy o malých rošťácích! Hrdinou každého krátkého vyprávění je malý rošťák, který si buď děsně vymýšlí, nebo šplhá do výšek, neumí se chovat, okusuje tužky, neustále žvýká či provádí jiné nepravosti. Vtipná, nápaditá i trochu strašidelná vyprávění potěší a pobaví malé čtenáře.
Pro účast v soutěži stačí zodpovědět jedinou otázku, k níž nápovědu lehce naleznete na stránkách naposlech.cz. Ze správných odpovědí losujeme jednoho výherce. A stále platí, že naši fanoušci na Facebooku získávají ke své výhře ještě audioknihu navíc! Staňte se tedy i vy fanouškem na facebook.com/naposlech a znásobte svou výhru.
Soutěž končí v neděli 31. 1. 2015. Přejeme mnoho štěstí!

Ceny v soutěži

  • 1. místo: audiokniha Nezbedníci na CD v hodnotě 179 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
25. 1. 2016 – 31. 1. 2016
Pořadatel soutěže
naposlech.cz
naposlech.cz
Vomáčkova 170/20
Brno 61900

soutez@naposlech.cz
777871344
Odkaz na soutěž
http://naposlech.cz/soutez
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům