Soutěž o automatický kávovar Nescafé Dolce Gusto | Souteže.cz

Soutěž o automatický kávovar Nescafé Dolce Gusto

Třetí řada velice úspěšného modelu NESCAFÉ DOLCE GUSTO Melody může již brzy zdobit i vaši kuchyň.

Nescafé Dolce Gusto Melody 3

Zasoutěžte si s námi o kapslový kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO. Kávovar Melody 3 má systém flow stop, který dokáže sám zastavit proud tekoucí vody. Vy jen pomocí kolečka mouse wheel zvolíte počet čárek znázorňující množství vody a následně jen vyberete tlačítko teplé, či studené vody. Než se otočíte, Váš nápoj je hotový! Jednoduše a čistě připravíte jak kávu, tak mnoho dalších nápojů pro celou rodinu.
Nyní je v nabídce 32 různých variant kávových i nekávových nápojů. Milovníky černé kávy potěší několik druhů espresa, kdo má v oblibě mléčné nápoje, může si připravit lahodné Latte Macchiatto nebo Cappuccino, a to i v light variantách. Jako novinka přichází na trh karamelové espreso a karamelová horká čokoláda. NESCAFÉ DOLCE GUSTO je domácí kavárna, která potěší všechny členy rodiny. Děti si oblíbily zejména horkou čokoládu Nesquik a v létě osvěžující citronový nebo broskvový čaj Nestea. Vychutnejte si svou chvilku s NESCAFÉ DOLCE GUSTO – vaší domácí kavárnou!

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.dolcegusto-premium.cz Jeden z vás může vyhrát kapslový kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO - kávovar Melody 3.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Kávovar Nescafé Dolce Gusto Melody 3 v hodnotě 2000 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
9. 9. 2013 – 8. 10. 2013
Pořadatel soutěže
Kateřina Soušková
Kateřina Soušková
Naardenská 667/10
Praha 6 162 00

redakce@webozdravi.cz
605 153 052
Odkaz na soutěž
http://www.mezizenami.cz/clanek/sout…
Soutěžní kategorie
Ostatní

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům