Soutěž o balíček produktů Lactovit Lactourea | Souteže.cz

Soutěž o balíček produktů Lactovit Lactourea

Bojujete vy nebo vaši blízcí se suchou pokožkou?

Příčinou bývá často nedostatečná hydratace pokožky, špatný pitný režim, nebo používání nevhodných kosmetických přípravků. Svůj podíl na vzniku či setrvávání problémů mohou mít i klimatické podmínky – přílišný chlad či naopak pocení, způsobené vysokými teplotami či slunečním zářením. Nelze také opomenout nevhodné stravování – intoleranci určitých potravin či látek, které obsahují. Vyzkoušejte novinku, která je ideální pro péči o suchou a citlivou pokožku. Lactovit Lactourea. Pokožku hydratuje, chrání a obnovuje. 


Lactovit Lactourea

Výzkumy prokazují, že při užívání sprchového gelu Lactovit Lactourea v kombinaci s tělovým mlékem se hydratace horních vrstev pokožky zlepší až o 40 %. Řada Lactovit Lactourea je určena pro suchou a citlivou pleť, kterou udržuje, jemně čistí a zajišťuje její maximální hydrataci a obnovu. Lactovit Lactourea je volně prodejnou řadou péče o tělo s obsahem 10% Lactourey, směsi obsahují Laktát a čistou Ureu s vysoce hydratačními vlastnostmi.
Jak Lactovit Lactourea funguje? Laktát a Urea podporují odstraňování mrtvých buněk, které se nachází ve vrchní části pokožky, a obnovují schopnost kůže zadržovat vlhkost. Přípravky Lactovit Lactourea dodají vaší pokožce potřebnou hydrataci a celkově ji zregenerují.
Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.lactovit.cz.
Tři z vás můžete vyhrát balíček Lactovit Lactourea.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: Balíček produktů Lactovit Lactourea v hodnotě 400 Kč

Tato soutěž již byla ukončena :-(

Informace o soutěži

Termín soutěže
9. 9. 2013 – 15. 9. 2013
Pořadatel soutěže
Webozdravi.cz
Webozdravi.cz
Naardenská 667/10
Praha 6 162 00

redakce@webozdravi.cz
-
Odkaz na soutěž
http://www.webozdravi.cz/clanek/sout…
Soutěžní kategorie
Ostatní

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům