SOUTĚŽ o blafovací karetní hru PIKANTNÍ KOČKY | Souteže.cz

SOUTĚŽ o blafovací karetní hru PIKANTNÍ KOČKY

OPRAVDU OSTRÝ SOUBOJ!

Bylo nebylo, tři velké kočky se rozhodly jednou provždy ukončit vyčerpávající soutěž o největší šelmu. Usnesly se, že okoření svých devět životů pikantním kulinářským soubojem! Bohužel se nevyhnuly podvádění, a tak daly vzniknout velmi ostré blafovací hře, která vám často vžene slzy do očí.

Cílem hry je zbavovat se karet z ruky. Ve hře najdete karty koření – pepř, čili a wasabi, které jsou očíslované 1-10. Když jste na řadě, můžete zahrát kartu koření nebo můžete pasovat. Karty se hrají na vršek hromádky koření. Hráč musí při zahrání karty oznámit číslo, které hraje a druh koření. Vrchní karta hromádky koření může být vždy konfrontována. Kterýkoliv hráč může položit svou tlapku na hromádku koření a konfrontovat buď číslo, nebo koření. Vyhodnocuje se pouze konfrontovaný atribut (číslo nebo koření). Pokud konfrontovaný atribut nesouhlasí, vyzyvatel vyhrává. V opačném případě vyhrává konfrontovaný hráč. Vítěz konfrontace získá aktuální hromádku koření, která se na konce hry přepočítá na vítězné body (co karta, to bod).
Pokud se zbavíte všech karet z ruky, získáte speciální kartu trofeje. Pokud získáte během hry 2 trofeje, automaticky vyhráváte, jinak se na konci hry, který může nastat dvěma různými způsoby, počítají body.

Pokud budete ve hře opravdu dobří, můžete si jí ztížit. Celkem je ve hře 6 karet, které můžete libovolně zapojit do hry a ještě víc si jí okořenit. 

  
Chcete-li vyhrát blafovací karetní hru PIKANTNÍ KOČKY, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí FacebookuTwitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Ceny v soutěži

  • 1. místo: blafovací karetní hru PIKANTNÍ KOČKY v hodnotě 500 Kč

Navštívit tuto soutěž

Účastí získáte 1 bod v bonusovém programu Vyhraj za účast

Nahlásit nefunkční soutěž

Informace o soutěži

Termín soutěže
30. 5. 2021 – 30. 6. 2021
Pořadatel soutěže
Chrudimka.cz
Chrudimka.cz
Průmyslová 190
Chrudim 537 01

redakce@chrudimka.cz
--
Odkaz na soutěž
https://www.chrudimka.cz/soutez-pika…
Soutěžní kategorie
Zábava

Podobné soutěže

Pochlubte se na Facebooku

Doporučte tuto soutěž přátelům